AngelOfArh
Поени од реакции
30

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • So mislis za da odam arhitektura dali e mnogu tesko ili ko sekoj fakultet bidejki sum vo dvoumica za stomatologija taka neso i arhitektura :)
  AngelOfArh
  AngelOfArh
  Ако имаш талент и желба слободно оди, немој да ти биде репер никој кој поминал низ тоа бидејки секоја приказна е различна, башка има многу промени на факултетот кои во мое време ги немаше. Само едно е важно, работа за архитекти има итекако! ;)
  bojanvrangeloski
  bojanvrangeloski
  fala mn ubav govor i inspirativen :D
  Ме утепа со постот на „Сакам да студирам архитектура“... И онака бев во дилема дали да продолжам со архитектура или не..
  AngelOfArh
  AngelOfArh
  Ups.... Nemoj da ti bidam jas reper, eve ima studenti koi e ti kazat nesto ubavo, no realno kogo id a prasas rabotite stojat taka.
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom