Allita
Поени од реакции
12

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

  • Здраво, прочитав дека давате сијамско маче па сакав да ве прашам дали е вдомено? Имам другарка која го сака, живее во стан. Исто би сакала да ми кажете за храна, вакцинирање, битни ствари . благодарам :))
  • Вчитување…
  • Вчитување…
  • Вчитување…
На врв Bottom