A
Поени од реакции
4

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • U
  За исхрана не ми спомнаа ништо.
  Само овошје, зеленчук стандард.
  Белодерм крема ми препорачаа.
  Секој ден мачкање во текот на три недели,
  па пауза од две недели,
  па пак три недели мачкање.
  И некоја козметика од Avene,
  кувранс чинам, за прикривање. :icon_lol:
  Тоа би било тоа.
  Првин да ти посакам добредојде на форумов, а потоа да ти кажам дека има цела тема за курсеви, тука.
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom