A
Поени од реакции
15

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • Здраво друже, гледам нов си на форумот, паа добредојде.
  Моја лична препорака е да си ги тргнеш годините, да не гледаат другите а и чисто од безбедност. Може само 7 мај да пишува и ништо повеќе.
  Have Fun :D
  • Ми се допаѓа
  Reactions: Janko140957
  A
  Ace.Of.Hearts
  Фала за тоа , ама дека сум преку телефон , барав за менување само ми дава сликата да ја сменам , а за други информации не можам да се снајдам , помош малку :$ .
  The Wild Boy
  The Wild Boy
  Најгоре до кајгана десно ќе видиш едно кругче со твојата слика. Кликни на тоа, и лево пак ќе ја видиш твојата слика, но оваа пат ќе пишува измени. Кликни на тоа и би требало да ти даде да си ја смениш сликата.
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom