123456
Поени од реакции
6.627

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • В
  Дефинитивно ти си среќата..кога видов дека си пишал во фанклуб знаев дека имаме гол даденоооо
  P
  Dreamboxot i e rasprostanet od IPTV toa ti e isto ka da meris Fiko i Mercedes

  не кажувајте бе вицеви. ИПТВ ДО ВЧЕРА НЕМАШЕ ВО МК, НОРМАЛНО ДЕКА ЌЕ ИМА ПОВИШЕ КОРИСНИЦИ НА ДРИМБОКС. Математички наведено, 1 е секогаш повеќе од 0. Јасно ти е сега?
  123456: Каков рутер што збориш може и дирекно преку PC да се врзе и ке гледа CS...

  Тхе ман Дреамбох 140-160е.окце 10еуро мотор 25еуро и тањир 15еуро
  значи околу 10.000 до 12.0000денари преку сила ке ти фати и +гратис имаш од мене CS...  ako prodavas ti addni me na msn velelamja@hotmail.com pozz
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom