Последната активност на 112112

 1. На 112112 му/ѝ се допаѓа мислењето на ZooGraf во темата Случувања во Македонија (Генерална дискусија).

  Тик-так-тик-так, се јави Геро од Гериз: https://republika.mk/vesti/makedonija/geroski-aj-v-ponedelnik-kje-vi-kazam-koi-se-friki-i-kiki/...

  20 јули 2019 во 01:55
 2. На 112112 му/ѝ се допаѓа мислењето на Scirea во темата Случувања во Македонија (Генерална дискусија).

  Павле џанакот на фб пишува реферати, шири демагогии, СЈО, борбата ќе продолжела, кур се тресе во ладна вода, и наеднаш се избацува...

  20190720_003204.png 20 јули 2019 во 01:51
 3. 112112 прикачи податок во темата Случувања во Македонија (Генерална дискусија).

  Зошто на голем дел од линковите што ги праќате ми дава ерор 404?[ATTACH] [ATTACH]

  IMG_6552.jpg IMG_6547.jpg 19 јули 2019 во 23:33
 4. На 112112 му/ѝ се допаѓа мислењето на Таксист во темата Случувања во Македонија (Генерална дискусија).

  Веќе си прифатил дека си Северџан, веројатно со воодушевување со го дочекал референдумот. Но од каде ти идеа дека и другите се како тебе...

  19 јули 2019 во 23:28
 5. На 112112 му/ѝ се допаѓа мислењето на Lurtz во темата Случувања во Македонија (Генерална дискусија).

  Нешто од минатото, со кого све си го имале, мислам дека е познато и некои од поблиското минато за некој сертификат ова подолу е пишувано...

  19 јули 2019 во 23:27
 6. 112112 одговори на темата Случувања во Македонија (Генерална дискусија).

  Затоа што со ќотек го донесоа, со ќотек треба да си оди. [emoji352]

  19 јули 2019 во 22:10
 7. На 112112 му/ѝ се допаѓа мислењето на Wacky87 во темата Случувања во Македонија (Генерална дискусија).

  Го чекам Сашо Ордановски после дешавкиве со неговиот шеф и симпатијата дебела да напише една ‘колумна’(пошто нели по колумните беше...

  19 јули 2019 во 22:04
 8. На 112112 му/ѝ се допаѓа мислењето на Con Artist во темата Случувања во Македонија (Генерална дискусија).

  Еден од "бардовите" на слободното новинарство финансирано од владата, во улога на влажно марамче за газето на неговиот сопственик. Ќе...

  19 јули 2019 во 22:03
 9. На 112112 му/ѝ се допаѓа мислењето на dobramuzika во темата Драга Кајгана (виртуелен дневник).

  нема подобро од дома, дома дома дома. [MEDIA]

  19 јули 2019 во 19:58
 10. На 112112 му/ѝ се допаѓа мислењето на Nino Manchester во темата Драга Кајгана (виртуелен дневник).

  Klasicni kafanski muabeti, brat nesto ne mi ide pivovo deneska a u megjuvreme go pies svoeto 7,8 pivo Sent from my SM-A505FN using Tapatalk

  19 јули 2019 во 19:54
 11. На 112112 му/ѝ се допаѓа мислењето на Klin во темата Случувања во Македонија (Генерална дискусија).

  [IMG] [MEDIA] Пред да се с`снат админите нека ја слушнат изјавата на Азманов, настрана рекетот туку се оди на негова елиминација од...

  19 јули 2019 во 19:37
 12. 112112 одговори на темата Случувања во Македонија (Генерална дискусија).

  :uzi: Каква вукојебина. Кој стигне маме и е*ава на државава. Пс. После циркузов на комуњариве следува театарот или "журката" на мицко,...

  19 јули 2019 во 19:09
 13. На 112112 му/ѝ се допаѓа мислењето на Scirea во темата Случувања во Македонија (Генерална дискусија).

  Прислушуваните материјали во сопственост на СЈО со новиот закон ќе бидат уништени Како беше онаа "нема правда, нема мир"... го фатија и...

  19 јули 2019 во 19:09
 14. На 112112 му/ѝ се допаѓа мислењето на Wacky87 во темата Случувања во Македонија (Генерална дискусија).

  Така е. И сега нашиот другар Зоки ќе биде : премиер,министер за финансии,специјален јавен обвивинител и градоначалник на Струга и...

  19 јули 2019 во 19:08
 15. На 112112 му/ѝ се допаѓа мислењето на Drettica во темата Случувања во Македонија (Генерална дискусија).

  Блгарија блгарски, Канада канадски... Севернамуртизанија =/= македонски :unsure:

  19 јули 2019 во 19:06