Recent Content by максовизија

 1. максовизија

  Diablo 3

  Сеа ја поминав на нормал, вкупно 13 саати играње, не можам да ја остаам, продолжувам на nightmare :D
 2. максовизија

  Diablo 3

  И јас пукнав 60 евра на играва, и до овој момент ама ич не ги жалам. Се убивам од играње, остаив и школо и се, играм на Американскиот сервер (ради ова хаковиве со Европејците) и нема лаг. Играта си доминира во секој поглед. Посовршена игра амин. За сите хејтери, или не можат да си ја дозволат...
 3. максовизија

  Телеком ADSL и OPTIC интернет - генерална дискусија (новости, прашања, проблеми)

  Како можам да си го активирам мобилниот интернет од 2GB што доаѓа со 3 Max Comfort? И дали треба да поднесам барање за да се префрлам на овој пакет, бидејќи и до сега бев на последниот пред промениве?
 4. максовизија

  Најдосаден DotA херој

  Единствен досаден херој во играта е трол, затоа што херојот е говно, фармаш 30минути искачаш, десен клик улти и сам тепа -.- Виспот е многу интересен херој и е одлично комбо со секој станер, да не збориме што се дешава кога висп и свен се на ист лејн....
 5. максовизија

  PS3 gamepad VS Xbox360 gamepad

  Вчера земав Чилстрим од Анхоч - 1290 денари.
 6. максовизија

  Фан Клуб: Јувентус

  Гледав до 92ра, и кога ја одбрани муслера таа топка се изнервирав и изгасив :) Коа после глеам резултат 2-1, здивев :D
 7. максовизија

  L.A. Noire

  Нели немаше да има ПС верзија?
 8. максовизија

  Гејминг маус

  A4tech XL-740K
 9. максовизија

  Call of Duty: Black Ops

  На PC држиш space за да стане :)
 10. максовизија

  Call of Duty: Black Ops

  Барем кажи дека ботовите се на тежина Ветеран :)
 11. максовизија

  Фан Клуб: Јувентус

  Браво за Киелини.
 12. максовизија

  Call of Duty: Black Ops

  Има конвертер, за на англиски :)
 13. максовизија

  Call of Duty: Black Ops

  Јас ја играм кракнатата ПС верзија, и сега за сега се е топ :) Како што рекоа пред мене, можеби и најдобрата CoD до сега.
 14. максовизија

  Помош, проблеми, прашања, совети...

  Еве сега видов дека на предните 2 порти работи маусот, а на задните 6 не. Други усб уреди работат на сите 8 порти, други мауси, скенер,принтер, гејмпад...
 15. максовизија

  Помош, проблеми, прашања, совети...

  Дури работев компјутерот се изгаси сам, го уклучив па повторно се случи истото и неколку пати така, дури не се ни уклучуваше. Сватив дека се работи за маусот, бидејќи кога тој беше изгасен, компјутерот си работеше океј, а веднаш штом ќе го вклучев, компјутерот губеше моќ и се гасеше. Е сега...
На врв Bottom