Теодор006
Поени од реакции
110

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • H
  Од каде си, ме буниш со она " На ридон под Селечка" ?! Бонче, Канатларци, Ерековци?!
  Теодор006
  Теодор006
  Селечка е планината на југот од Прилеп, напишав така чисто од заебанција...
  H
  Hip.Hop_MKD
  Знам каде е многу добро затоа прашав да не си од/или таму. Мислев да не си од селата , дека ги знам повеќето луѓе. ОК, штом е на заебанција. Поздрав.
  Теодор006
  Теодор006
  Инаку јас живеам на рид број "незнам кој" во Прилеп
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom