Реј
Поени од реакции
85

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • Јасно, ама кд едеш црешње друга е ситуација, ја викам дека 10 денара су добри.
  Не се секирај имам слушалке, стави ќулафку на К, ќе те кажу на професорку.
  Јасно јасно, нека ти искочи подморница од тастатуру док пишуеш.
  Фала фала, па да те банирав ускоро. И гледај да скршиш по некоју ногу овија днови;)
  Позз.
  default .. неам мењано.. види ведрана.. тахома.. ариал...
  абе дека ке работи ке работи.. ама ке кочи.. пошо коа ке ставиш програми свашта ке се пали со години.. + ко шо глеам доста шминкан е ке ми користи бааги од рамот само за да работи и ако саам игра да пуштам ке треба да го истепам компјутерот...
  win 7 за да стаам треба да иам 4 гига рам за да можам да функционирам без да ми иде на живци :) а со 1 гига рам и 3200 амд атлон.. не е препорачливо 7мица да опнам
  :):).. ја мислев некој скин да не е па да ти го стопам :)
  темата на компјутерот е виста.. или скин за икс пе?
  Возам Форд Ескорд - караван 1.8 дизел. Го има на слика во албум кај мене :)
  фала :), гледам и ти си фан на најдобриот светски тенисер :)
  поздрав :smir:
  Да да трета смена :) играв mage на времето до 70 лвл и кој дознав сеа за ЛК ми се одигра тоа е се нема позз :)
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom