Recent Content by Принцезичка

 1. Принцезичка

  Протести против поскапувањата на струјата, парното, бензинот...животот! [вторник, 18 ч.]

  Се извинувам унапред ако навредам некој ...500 души ... ...успех.... :pos::pos::pos:
 2. Принцезичка

  Дали Македонците ќе станат малцинство и во Македонија?

  Да ви ја разрешам дилемата да македонците ќе бидат малцинство во скоро време но и албанците оние кои ќе бидат мнозинство се циганите видете им го само наталитетот мозоци едни, а едини кои не си одат земјава во толкави бранови...
 3. Принцезичка

  Протести против поскапувањата на струјата, парното, бензинот...животот! [вторник, 18 ч.]

  Неќум да кршам филмови ама со среќа ... ако успеете нешто да промените ќе ви честитам
 4. Принцезичка

  Љубовни проблеми? Потребен ти е совет? Обрати се тука!

  Не го негирам фактот дека жените сакаат секс разликата е у брзини и количини о и во македонија игра факторот - шо ќе речат комшиите кој е најголем инхибитор на секс желбата кај жените ...
 5. Принцезичка

  Љубовни проблеми? Потребен ти е совет? Обрати се тука!

  Мрзам да те разочарам но кај 80 посто од мажите функционира делот blow his mind with sex...
 6. Принцезичка

  Што е полесно? Девојка да фати дечко или обратно?

  Зошто муабетов ми звучи ко изрекава, курва е на секој што дава освен мене? Искрено не знам од каде толкава омраза према жениве наши, злато жени имате trust me или треба арапскине жени да ви ги пратам да видите што е шмизла? Дали сте свесни кои златни жени да не кажам презлатни имате и колку се...
 7. Принцезичка

  Можна ли е буџетска дупка од милјарда евра?

  Холи шит .... Тоа е 20 посто дефицит :eek: ДАЛИ СЕ ТИЕ ЗДРАВИ БЕ ?
 8. Принцезичка

  Сега ќе ти покаже мама како се прааат пари

  Лол демек не би и го бапнал ако ти се даде прилика? Причината поради кои двајцата ве чепнав е шо се правите „ебачишта“ невидени со високи стандарди демек не би ја пипнале со два метра стап кога во реалноста и двајцата би опнале се што носи сукња и не е fucking ugly ...
 9. Принцезичка

  Сега ќе ти покаже мама како се прааат пари

  Lame ... Озбилно не можеше нешто поглупо да пишеш освен дека сум обожавателка на кардашијан? Имам преку 1000 мислења овде, чепни дел од нив ќе видиш, ќе добиеш идеа колку гледам Кардашијан ...
 10. Принцезичка

  Сега ќе ти покаже мама како се прааат пари

  А бе шо се просеравате ? Да ви дое на двајцата и да ви се соблече одма ќе ја опалите море ќе опалите 100 пати погрдо од нејзе Море да ви дое само облечена во посекси фустанче ќе почнете да зуете околу неа како муви на гомно ... Disclaimer : the author has no fucking idea who is this girl...
 11. Принцезичка

  True Blood

  Дали си свесна дека едината причина поради која почнав да ја гледам серијава е баш поради тоа што имаше секс сцени онака експлицитни без садо мазо или пак у дизни стил едно љубење па скок следната сцена у кревет покриени како зборуваат. Сега сум до 4 сезона ...
 12. Принцезичка

  Експлоатацијата во Македонија

  Сонце сум била на факултет труст ме.... И сум видела ... учат непрактични глупости поентата на образованието е перење мозга и уште една причина за егоинфлација. Btw прашај ги креаториве на кајгана колку дипломи имаат :D
 13. Принцезичка

  Експлоатацијата во Македонија

  Овде зборам за едно 60-70 проценти од газдите кои бараат за продавачка да има диплома или било која работа која се учи за 2-3 месеца . Второ можеш да имаш луѓе кои ќе ти ја завршат работата 100 пати подобро и побрзо од оној со диплома од прости причини е што lets face it нашите факултети се...
 14. Принцезичка

  Експлоатацијата во Македонија

  зошто газдите се глупи
 15. Принцезичка

  Дали Србија ќе банкротира?

  темава беше за србија , не бугарија не македонија Молим лепо
На врв Bottom