Павел Липранди
Поени од реакции
43

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

  • Здраво, случајно ми падна во очи твојов nickname, па сакав да те прашам - дали знаеш од каква националност бил Павел Липранди? Знам дека бил руски генерал ама ова презимево ми е многу чудно...
  • Вчитување…
  • Вчитување…
  • Вчитување…
На врв Bottom