Мишелинка
Поени од реакции
384

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • Ќе пиеме Демир Хисар, а за Лени тешко да одам, на глава ми висат други работи:jaj:
  Убаво да си поминиш Охрид:pipi:
  Другачка ми е. :) Уште од времето пред да не` уништи Корчагин. :icon_lol:
  Честито, со среќа нека ти е, секако дека ќе ти биде поубаво од тука:)
  R
  оф леле... пак ли... ееех што си тиии... :pos: помини си најубаво, пе ќе се видиме во сабота, нели?! :)
  R
  еооо, како си? како коленцата?идеш вечер на фудбал? :)
  R
  трипање??? сори спијам уште јас... пообјасниво... хахаха... процесорот не ми работи на означената фреквенција
  R
  хммм... се прашувам зашто се плашиш сега сериозно? :raz:
  R
  Абе па ти е гајле други што гледаат и што ќе кажат важно е ти да се ладиш и ти да си уживкаш, нели? :wink:
  Сабота се гледаме да, освен ако не ме зезнат со работава... ако и пристапам... ќе видиме подоцна... :pos:
  R
  Еооо, како колената? се подобруваат ли? Се надевам ќе те видам сабота на базен :) Поздрав!
  Ем зелка,ем мишелинка....ѕвер хаха

  @kit-katce нема да ни дојде многу,ич не се срами мухахаха
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom