Мех's latest activity

 • М
  Мех одговори на темата The Championships, Wimbledon, 2021.
  Беретини денес добиваше против било кој друг...али оваква ментална снага никој спорт не видел. Небројно пати беше 15-40 на негов сервис...
 • М
  Мех одговори на темата The Championships, Wimbledon, 2021.
  "Congrats man, it's my last time I am here". Wow,мрсулче. Талентиште, ама излеа за џабе..
 • М
  Мех одговори на темата Фан Клуб: Реал Мадрид.
  Бензема ја изигра најдолгата сезона во животов на свои 34 години, и моментално е на Миконос и имат изнајмено вила со фул теретана и...
 • М
  Мех реагираше на објавата на Io Sono Interista во темата ЕУРО 2020 - Нокаут фаза со Ми се допаѓа Ми се допаѓа.
  Џабе го цитирате, отиде на вечните пасишта.
 • М
  Мех одговори на темата НБА сезона 2020/2021.
  За КД доволно е да се кажит дека прекарот во НБА му е "walking miss match" - преголем да го чувет бекој, преталентиран да го чуват ниско...
 • М
  Мех одговори на темата Фан Клуб: Реал Мадрид.
  Да бидам искрен, колку и да ми беше драго да го гледам мастермајндот на Зидан во утскмиците со Ливерпул, Барселона и Атлетико (Челзи не...
 • М
  Мех одговори на темата НБА сезона 2020/2021.
  Коби и Данкан се друга димензија за Леброн. И не мислам на играчките квалитети - то е субјективно, не мерливо, не игрет исти позиции и...
 • М
  Мех одговори на темата Фан Клуб: Реал Мадрид.
  Ги гледам Хакими и Тео како доминирет офанзивно годинава, искинаа од асистенции и голој, убедливо двата најбрзи бекој на светов и не...
 • М
  Мех одговори на темата La Liga Santander 20/21.
  Јас стварно не знам кој е по загреота од триве екипи годинава
 • М
  Мех одговори на темата Фан Клуб: Челзи.
  Момци, и овде. Честитки и најискрено браво. Победа без дамка - требаше да бидит поизразена особено денес. Хавертз магионичар, Канте...
 • М
  Мех одговори на темата UEFA Champions League - Season 2020/21.
  Ќе бидам лажго ако не речам дека се надевав некаде длабоко во себе на победа, но..едно големо НО - ми беше јасно уште од првите 5 мин шо...
 • М
  Мех одговори на темата UEFA Champions League - Season 2020/21.
  Браво браво браво.. едноставно подобри во секој аспект. Секоја чест :)
 • М
  Мех одговори на темата UEFA Champions League - Season 2020/21.
  Челзи е толку физички надмоќен шо изгледат дека имат 14 играчи во поле...секоја чест
 • М
  Мех одговори на темата UEFA Champions League - Season 2020/21.
  Зидан и сам не знајт шо формација играт Реал 1620243473 Зидан и сам не знајт шо формација играт Реал
 • М
  Мех одговори на темата UEFA Champions League - Season 2020/21.
  Добро дека Пеп-от со отворен буџет ко бунар и освоени 0 ЛШ во последниве 9 години е најголем тренер меѓу тренерите. Визионер - можеби...
На врв Bottom