М
Поени од реакции
668

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • Имаш Мамас у REAL у катчето на балкански јадења.
  Земи си од таму
  М
  Мех
  Фала ти другар, вчера не успеав да видам али денес обавезно :)
  Илко Илија
  Илко Илија
  Јас кога бев таму случајно го видов во тој дел во турското катче

  Ако нема таму земи од тие словенските ама не знам што чудо се тие не сум ги пробал.
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom