Кралот
Поени од реакции
0

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • Добредојде во Филм и Тв, особено во Лост! (а се надевам и во другите теми во иднина:))
  Одговори му ако не се појави некој друг во меѓувреме, твоите мислења автоматски ќе се спојат.
  Ќе се спојат мислењата, ма да не е дозволено така. Немој премногу често :)
  Имаш можност да си го измениш и дополниш постот до 30 минути откако ќе го објавиш.
  Н
  Хехе, да да, доста беа спојлери за вечерва.:) Јас сеа ја чекам на торент да излези па да ја изгледам одма, не можам да дочекам.
  Н
  Еј уживај, јас сум крив што се закачив на темата одма, не знам што мајка барав.:) поздрав
  Од тој што го ставив подобар нема, сликата е стакло, звукот е прва лига. Само треба набрзина едно програмче да инсталираш.
  Некат ги гледам у живо некат другиот ден.
  Ја најверојато ќе спијам, али тука сигурно ќе има линкови.
  Нема да има, во 3 саат по наше време се и во Канада и во УСА.
  Вака, за овие нај основни работи ќе мора да прочепкаш малку. Јас ќе ти кажам за ова ама сепак мора да разгледаш зошто има многу вакви ситници. Додуша гледам си ставил аватар, значи за ваквите работи одиш во КОРИСНИЧКИ ПАНЕЛ и лево имаш за измени на се и сешто.

  Оди иначе на овој форум http://forum.kajgana.com/forumdisplay.php?f=14 , има разни работи, меѓу другото и тема (првата) за прашања.

  Добредојде на форумот!
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom