|И.И|
Поени од реакции
5.913

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • Ми текнува бе, нормално :) копиљаци бевме тоаш :tv:
  п.с баш ќе пробам од утре со советиве :)
  :pos: Ја погоди песната :pos: Иначе го гледам Фиат Цановски и се прашувам каков тип на кола вози,, :pos:
  Не само тие два се од Амбасадата на САД во Скопје.А верувам дека од досега објавените има многу работи за Македонија само од други Амбасади во светот.ЈБГ нема едноставно Search на сајтот.

  Поздрав.
  U
  Ме мрзеше, многу ќе си ујачате егото, мамата.
  Знаеш дека си срце.
  Онака ко поздрав ми беше постот, после Нова се враќам. :) <3
  Нема да се изнагледаме, ќе го уништат. Премногу се исплашени. Хакери му го уриваат сајтот, го исклучуваат сервери, му ги кратат донациите... За брзо време ќе биде готово. Тој имаше една изјава дека ако му се случи нешто, 100 000 корисници на Интернет ќе добијат разни фајлови, што е многу заебана закана. Во секој случај, од секогаш ме импресионирале луѓе што идат „сам-против-сите“ и никогаш не сум видел човек до овој степен да го раздрма системот.
  Господине Мејсон ќе ми кажете утре во кој балон ќе се игра фудбалов поточно? Кај Моша тој или оној другион кај верото шо е? :)
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom