Recent Content by --**ЕмА**--

 1. --**ЕмА**--

  Продавам - Купувам

  Сакам да купам СТРАФОРД ТЕРИЕР крем боја, машко ... Дали некој може да ми каже одкај би можела да земам? Или дали можеби некој чува куче од оваа раса?:pipi:
 2. --**ЕмА**--

  Која песна ве потсеќа на вашата љубов?

  No air - Chris Brown ft. Jordan Sparks :back::pipi:
 3. --**ЕмА**--

  Што научивте од последната врска во која бевте?

  Се е како едно тркало , еднаш си доле еднаш си горе... кругот се врти!
 4. --**ЕмА**--

  Дали сте плачеле за вашата љубов?

  Да , сум плачела и пред него зошто ми е премногу близок :pipi: . Сум плачела кога ќе погрешам нешто и он кога ќе згреши , кога сум повредена, сите емоции и чуства му ги искажувам зошто сум отворен човек...
 5. --**ЕмА**--

  Дозволувате ли сеир на ваша сметка?

  дозволувам али со граница :wink:
 6. --**ЕмА**--

  Дали јадете морска храна?

  Морска храна Јадете морска храна ??? Според мене искрено морската храна е најубавото јадење :) јез да е малку скапа ама се исплати.. се скоро имам пробано... хмм..најмногу школки дефинитивно, лигњи и ракови :) А пред една година кога бев на плажа и фатив многу ежови и еден дечко од Италија...
 7. --**ЕмА**--

  Папагали (општи дискусии)

  првите птици ми беа канаринче( коки ) и папагал ( попка ) хихи.. али сироти у живот не ги пуштив надвор од кафезот и еден ден решив да бидам добра и да ги ослободам ( мала бев ) :pos2: .. и ги џитнав од четврти спрат и сироти не знаеа да летаат и..... :jaj:.. второто после тоа чував уште два...
 8. --**ЕмА**--

  Последен поздрав до нашите стари пријатели

  Кучето Хари што го чував во Маврово пред една недела дознав дека го изеле волци :( па еден голем поздрав до него зошто беше најдоброто куче...сите 7 години..цело детство што го поминав со него и сите моменти нема никогаш да ми дозволат да го заборавам :(
 9. --**ЕмА**--

  Продавам - Купувам

  200 евра се :smir:
 10. --**ЕмА**--

  Ветеринарно катче

  НЕ ТРЕБА ДОЗВОЛА....зависи каква е змијата... ја не очекувам сигурно дека он сака да купи питон од ТРИ МЕТРА.... има и помали питони..што растат отприлика до метар така некако..цената само за питонот е 12 илјади денари.. а се заедно би ти дошло отприлика околу 18 илјади со се терариум и тие...
 11. --**ЕмА**--

  Kако се релаксирате?

  музика музика музика :pipi:
 12. --**ЕмА**--

  Се радувате за успесите на другите?

  Да, премногу...поготово ако ми е блиска личноста... но искрено не на сечив успех се радувам..али за луѓето кои ми значат многу ми е битно да се среќни :back:
 13. --**ЕмА**--

  Во врска со љубовта: Сакам да ти кажам дека ... [стара]

  Ти си најодвратниот гад и најподлото створење што сум го запознала... а најстрашно е што уште не знаеш дека сум дознала.. плачам а знам дека не ни вреди да плачам за тебе... деген еден одвратен пичка ти мајчина твоја...фала ти премногу ...барем убаво знаеше да ме лажеш и да ми правиш филмови у...
 14. --**ЕмА**--

  Мака ми е!

  мака ми е од се:( од животов...од ова болеста што ја имам... од љубовта ми е мака.. од другарстово од моите...од се ми е мака... многу тежок период ми е :( секој ден плачам веќе ми се смачи... а најмногу ми е мака што сега сваќам какви луѓе постојат и колку оној од кој најмалку очекуваш да те...
На врв Bottom