Дон Џелатимус
Поени од реакции
2.081

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • абе ти да не си бил уф Валандово? :D
  ManUtdChampions
  ManUtdChampions
  Хаха па ти пишах ка ми кажа Стефан оти си штракал по кајгана и ти.. јас сум тоа детто шо беше со вас таа вечер xD
  Дон Џелатимус
  Дон Џелатимус
  Да де, знам јас оти си ти. Само саа видех оти тука си ми пишал. Тогај бех у Англија оште и не флеваах ного на кајгана од компјутер. :)
  ManUtdChampions
  ManUtdChampions
  aham aham xD
  Касно чактисав за Гоше, дека го шигарите... Длабоко се извињавам... :)))))))))))))
  Дон Џелатимус
  Дон Џелатимус
  хахаха... не го чепкај Сер Гоше... се е во клубот.. СКАУТ, МЕНАЏЕР, ФИТНЕС ТРЕНЕР, ТРЕНЕР НА ГОЛМАНИТЕ...
  Немај гајле брат, сега знаеш во што е работата.. поздрав ! :)
  Дон Џелатимус
  Дон Џелатимус
  Фала, али после ова огромна сума, немам во план пак систем да играм... :) ти како помина денес со бизнисот ? :)
  SanIker
  SanIker
  na edno Wisla me kutna, drugo fativ malku taka.. ne igram na mnogu pari jas, obicno uplakam po 200-300 da zemam nad 1000..
  Дон Џелатимус
  Дон Џелатимус
  знак многу народ којшто се заебаа со висла. Мене вчера уште рано рано челзи ме кутна и тоа на 1x со уплата 1000 а друго се излезе.
  Р
  Ке биде во Сабота и тоа.Поздрав :helou:
  Р
  Убав тим сме одбрале,честито 19 титула :pipi:
  Р
  Ти си фан на Манчестер ? :pipi:
  Брат пишвам 2-3 тикета на ден. Е сеа немам фатено еден месец на ливче.
  Иначе повеќето се мои предлози. :wink:
  Повеќето ги погодувам.
  Видов дека е над мене и мислев дека иосоно допишал и стиснав цитирај, мај бед :)
  Сите се триал верзии за да не биде триал ке симнеш активатор еве ти линк за фотошоп и еве ти за активатор линк...Ке инсталираш фотошопот па после активаторот ке го пуштиш и фураш..
  Ти треба посебен крак за новиов пач , го немам јас не го зачував , пиши можда има некој ке ти прати
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom