Б
Поени од реакции
44

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • Ај се надевам следниот пат ќе ни успејт, а толку сакам да бидам мајка. :(
  Ваљда ќе те израдвам следниот пат кк.
  Шо, не си идала вечер? Ти рече да не сме помислиле да не те викниме, па еве јас не помислив да не те. А ти гледај, имај јајца да ме одбиеш ...
  Пиши ми потврда ко ќе се логираш, за да ти кажам време и место.
  Мх, мх, мх.
  Хаха. Срце мое. Фала на поздравот. :back:
  Па не се извлечкавме многу по пат со оглед на снегот. Нешто повеќе од 3 саати.
  Како си поминавте вчера?Требит да жалам за нешто?
  Пред малку ја опишував нашата средба:wink: И нормално, едвај ја чекам наредНата, се надевам овојпат подолга ќе е :pipi:
  Вечер каде?
  За многу години! Христос се роди!:back:
  Го попрајв постот, напишав коњак. :)

  Иначе, Дивне ја потенцирам ко најзлатна од сите златни стружанки, иначе секако дека и ти ќе дојш. И МериЏејн да ја зејш, да не ја карам.
  Леле бев како ми е мака неможев сношти да дојдам и јас да ви се придружам во кафето. А ќе те запознаев, ама еф, ќе остајме за друг пат:)
  Леле, јас мислам ти пратив порака, а таа ми останала на друг прозор!:pos2:
  Ти пишав дека ќе бидам на работа тоа време, па ако сакате таму да ве чекам, за да не смрзниме некаде по улици. :toe::smir:
  Може после 8, јас можам. Среди таму со другите и пишете ми една потврда утре, ќе бидам на интернет почесто.:vozbud:
  И тебе нека ти е среќна и се` најубаво во неа, а и понатаму! Дека се видовме на 31-ви, заборавив и јас дека не си честитавме после 1-ви:pos2:.
  А за кафето ... најобавезно! Планирајте, договарајте и известете ме еден ден порано, за да планирам и да не ви забегам некаде. Што поскоро тоа поубаво ... ајде средете!:vozbud:
  И да ... Леоне ќе му ја седниме да? Ај аман таму дека станав зависна од несквикот со шлаг, па ретко пијам други кафиња, мамата ... не дека дома не можам ист да си направам, ама не е тоа тоа. :pos2:
  Ве чекам ...:smir:
  Среќна нова 2009.
  Маријана ми прати порака дека сте сатанле свесни :pos:...ја ко вивикав вие не свајЌавте ...поздрав и те чекам у ск на кафе/тончи :pos:
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom