Recent Content by Александар Wallace

 1. Александар Wallace

  Пред да умрам...

  Тоа нее моја работа :) битно живи сме сеа
 2. Александар Wallace

  PES 2012

  Ќе го кажам тоа што го мислам незнам шо ти пречи ... o_O
 3. Александар Wallace

  Пред да умрам...

  И со чиста душа , без да се плашам за моите гревови кој сум ги правел во животот , да го предадам сиот мој живот на Бог кој е мој спасител.
 4. Александар Wallace

  Во кој спорт се трошат најмногу калории?

  Сите спортови се корисни , спортувајте ги што можете повеќе!
 5. Александар Wallace

  Пред да умрам...

  Да умрам храбро !
 6. Александар Wallace

  Егејска Македонија

  Секоја чест брате.
 7. Александар Wallace

  PES 2012

  Исто и јас друже , али некој мод да не ти се наоѓа за пес 11 за трансверите ?
 8. Александар Wallace

  NBA 2K12

  ништо ке чекаме 2013 да дојди па белким ќе им текне и нив и на конами да си ги средат работите :)
 9. Александар Wallace

  PES 2012

  Момци незнам дали се совпаѓате со моето мислење , али ПЕС 2012 е најголемо срање . Па добро нормално ли е (викам ај да видам баш дали е можно ова ) ги земам Челзи и играм против едни од Д2 лига најслаби . Ставам Top player и верувале или не губам со два гола разлика. Едниот гол на глава другиот...
 10. Александар Wallace

  NBA 2K12

  Потешка игра за играње немам играно .. на HALF OF FLAME и 12 мин губам по 50 поени разлика ... па добро некој си таму асдасдасд играч погодува свашта , а мојот Коби едвај да погоди :С
 11. Александар Wallace

  PES 2011

  Дефинитивно Пес 2012 најголем промашај до сега , играј си Пес 2011 да не те боли глава :) --- надополнето: 6 февруари 2012 во 17:14 --- Data pack 7.0 имам ај ако има некој нов пач со зимските трансвери нека постира овде пошто Пес 12 ми е гола вода и ја бришам.
 12. Александар Wallace

  Препораки за игри

  Здраво момци , да ми препорача некој неколку типа на игри најмногу до 1ГБ . Поздрав :)
 13. Александар Wallace

  Препораки за игри

  Да ми предложи некој игра слична на WoW исто така онлајн .. али по можност да работи на мојот компиутер GeForce 5200 HDD : 40 GB Procesor: Intel Pentium 1.7 Ram : 684 10 години ми е стар овој компиутер ... слаб е али верувам дека може да ми најдете нешто солидно :) поздрав
 14. Александар Wallace

  Препораки за игри

  Две игри ти стаив погледни ги видеата ако сакаш , и чекам да видам што мислење ке добијам :) Поздрав
 15. Александар Wallace

  Препораки за игри

  Да да , али несакам да има трки некој ... во стил на некогашната Мидтаун , пример можеш free drivе да возиш ... у некој град, па да има пешаци , семафори , автомобили околу мене , добар гејмплеј , камера внатре ... да уживаш у вожњата ако ме сваќаш :) поздрав
На врв Bottom