La Liga Santander 2016/2023

Статус
Затворена за нови мислења.

ob1

Член од
7 март 2010
Мислења
8.791
Поени од реакции
24.056
Јас сепак ќе почекам изјава од приватното обвинителство на Реал, најверодостојни ми изгледат.
Имаш ти веќе работни активности, земи испрати им мејл на Лапорта и на Барса против кои новинари приватни тужби да испратат.

Остај го правото за луѓето што го разбираат, нема потреба да си ја мачиш душата.
 

Del Boy

You plonker!
Член од
28 септември 2012
Мислења
11.858
Поени од реакции
34.891
Имаш ти веќе работни активности, земи испрати им мејл на Лапорта и на Барса против кои новинари приватни тужби да испратат.

Остај го правото за луѓето што го разбираат, нема потреба да си ја мачиш душата.
Преку постот се слуша звукот на life support апаратите шо ве одржуваа во живот дека ќе испадне нешто од ова, и ќе земете титула на некој начин.:ROFLMAO:
 

ob1

Член од
7 март 2010
Мислења
8.791
Поени од реакции
24.056
Преку постот се слуша звукот на life support апаратите шо ве одржуваа во живот дека ќе испадне нешто од ова, и ќе земете титула на некој начин.:ROFLMAO:
Познат ти е терминот life support и апарати за одржување во живот, али нормално, со оглед на ситуацијата во која се наоѓа Барса.

Луд си ако мислиш дека се надеваме дека ќе се и се деси нешто на Барса само за да земеме титула во Ла Лига, во последни 5 години 3 пати ја имаме освоено. :pos:
 
Член од
26 февруари 2016
Мислења
5.419
Поени од реакции
13.587
Супер сме, времето сончево, расположени до максимум. Вие како сте?

Јас сум супер право да ти кажам... Уште повеќе се расположив кога видов дека ти се врати на форумот. Се загрижив малку, после Ел Класико исчезна како Кунташе :D
 

ob1

Член од
7 март 2010
Мислења
8.791
Поени од реакции
24.056
Јас сум супер право да ти кажам... Уште повеќе се расположив кога видов дека ти се врати на форумот. Се загрижив малку, после Ел Класико исчезна како Кунташе :D
Се послабо и послабо ќе ме има на форумов, ништо чудно и скроз да се изгубам од истиот.

Ова не е поврзано со Барса и резултатите на Реал, едноставно нивото и квалитетот на дискусија во подфорумов е на ужасно ниво, сите стари членови кои вредеа си заминаа, а и не е дека се добива некоја релевантна информација која можеш да ја добиеш на друго место.

А за неделата, тука бев, само што немаше што да пишам во темава коа бевте пуштени на најјакото со досетки. Има од мене пост во темата за Реал. Никад не сум се криел од пораз, баш напрптив, сум бил еден од првите што ви честитал победа/титула.
 
Член од
23 октомври 2007
Мислења
1.025
Поени од реакции
976
Заеби, подобро нека не им кинат 15 бода. Ќе удри Реал блам и пак нема и при такви околности да освојат. Поголем срам ќе пукне :icon_lol: Ако правеле дубари, нека бидат казнети соодветно, мада , ако има опција оваа сезона да не им ја дираат. Заслужна им е, нема збор. Е, сега нема ваљда 2031 година да не излезе некое инфо дека од 2020 до 2025 плаќале некој одборник од ЛаЛига задолжен за ВАР, чисто да им ги “дообјаснува” правилата од прва рака.:icon_lol:
 
Член од
5 март 2018
Мислења
14.886
Поени од реакции
16.200
На Чоло треба орден да му дадат и монументум да му изградат што освои две титули во ерата на Реал и Барса и најкорумпирана лига, глас да не слушнам поќе.
 
Член од
17 август 2009
Мислења
3.598
Поени од реакции
5.102
Нема шанси оваа сезона да им одземаат бодови, тоа е фејк њус. Од 2019 година навака се чисти, според документите и изворите.
Ама од 2006 до 2019, е за тоа ќе видиме :D
Автоматски споено мислење:

На Чоло треба орден да му дадат и монументум да му изградат што освои две титули во ерата на Реал и Барса и најкорумпирана лига, глас да не слушнам поќе.
Не не ставај у ист кош со криминалци, ќе те молам :)
 
Член од
10 јули 2018
Мислења
1.203
Поени од реакции
1.811
Лапорта прав бизнисмен знае како да располага со пари, не како оние расипокуќници подолу на сликата.
 
Член од
5 март 2018
Мислења
14.886
Поени од реакции
16.200
Со овие пари и Роналдо ќе го купеа во неговиот прајм све живо ќе освоеа и немаше да ги збора цел свет дека се криминалци :D
 
Член од
5 март 2018
Мислења
14.886
Поени од реакции
16.200
Зорица е најдобар играч за месец март во Ла Лига :love:
20230402_231324.jpg

На фабрички ги врати :D
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom