La Liga Santander 2016/2023

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
5 март 2018
Мислења
15.132
Поени од реакции
16.639
Не е битно во што веруваш, битно е шо ќе докажеш на суд.
Судот кај нас пресуди текстилните работнички да му платат оштета на газдата за закаснетите плати па знаеме сите кој беше во право а кој не.
Истото и јас го викам, џабе му е на судот ако Барса има црно на бело, освен да фатат да чешлаат и некој судија да испее на суд, ама таква работа тешко.
 

Del Boy

You plonker!
Член од
28 септември 2012
Мислења
11.938
Поени од реакции
35.340
Шо мускули цел е жили и тромбови.
 

Ернесто ЧЕ Гевара

Hasta La Victoria Siempre
Член од
21 јуни 2010
Мислења
14.109
Поени од реакции
20.948
90 000 евра му дале за да ја снима утакмицата со Македонија :oeoeoe:
Се е кристално чисто. Општо познат факт е дека Барселона во тој период ги скаутираше Ванче Шиков и Даниел Мојсов.
:cool:
 

Lu5

Som la gent Blaugrana!
Член од
30 ноември 2011
Мислења
4.214
Поени од реакции
7.272
Rekovme ke se brishat akaunti ko ke se zavrshi ova ako ne se lazham. Ajde i od UEFA ke ja pochekame istragata, nema problem :LOL:

Mada, Mite od 2015 trebashe da se samoizbrishi
 
Член од
5 март 2018
Мислења
15.132
Поени од реакции
16.639
Rekovme ke se brishat akaunti ko ke se zavrshi ova ako ne se lazham. Ajde i od UEFA ke ja pochekame istragata, nema problem :LOL:

Mada, Mite od 2015 trebashe da se samoizbrishi
Епа видоја во Шпанија судот корумпиран до даске, мора од надвор да се замешаат :rolleyes:
 

ob1

Член од
7 март 2010
Мислења
8.831
Поени од реакции
24.232
Јас сепак ќе почекам изјава од приватното обвинителство на Реал, најверодостојни ми изгледат.
Имаш ти веќе работни активности, земи испрати им мејл на Лапорта и на Барса против кои новинари приватни тужби да испратат.

Остај го правото за луѓето што го разбираат, нема потреба да си ја мачиш душата.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom