Влада на Македонија

Член од
18 мај 2008
Мислења
7.560
Поени од реакции
17.592
Стварно, гледам уште неколку членови имаат приметено. Што е филмот на Берик со Бугарие, што на секоја тема негира и релативизира нивна подмолност?
Ало, во 2020 година не признаваат јазик и самобитност. Никакво перење нема околу нивниот гнасотилак.
 
Член од
8 мај 2013
Мислења
11.208
Поени од реакции
35.777

Riken

the power of imagination makes us infinite
Член од
9 декември 2008
Мислења
12.133
Поени од реакции
28.879
https://press24.mk/zaharieva-po-intervjuto-na-zaev-toa-shto-argentincite-zboruvaat-shpanski-ne-gi-pravi-pomalku

Захариева по интервјуто на Заев: Тоа што Аргентинците зборуваат Шпански не ги прави помалку Аргентинци

Како што рече @курајбер , овие му/ни прават ass to mouth.
Вчера почина најдобриот бугарски фудбалер Марадона.
 
Член од
8 јануари 2012
Мислења
9.961
Поени од реакции
14.714
Стварно, гледам уште неколку членови имаат приметено. Што е филмот на Берик со Бугарие, што на секоја тема негира и релативизира нивна подмолност?
Ало, во 2020 година не признаваат јазик и самобитност. Никакво перење нема околу нивниот гнасотилак.
Edna slika 1000 zborovi....prviot e najgolemiot komunist na site vreminja vo Mkd
OhridBlgari.jpg
 

Диле Јоргачев

Одделение за заштита на народот
Член од
3 април 2017
Мислења
8.641
Поени од реакции
27.891
Член од
25 декември 2019
Мислења
1.742
Поени од реакции
2.665
Sto da recime za tebe sto te mocaat godini vekje, ili toa pu pu ne se vazi posto samo najdobri nameri si imal?
P. S ili edno o plus vo nikot i op nevazi, drug bese?
Vlade, srce si.
Site gomnarii sto gi pravi ovaa vlast gi osuduvam i stalno gi kritikuvam, identicno kako sto pravev i so gomnariite na prethodnata vlast. ;)
 

курајбер

млад, потентен
Член од
29 јануари 2007
Мислења
16.283
Поени од реакции
45.741
https://press24.mk/zaharieva-po-intervjuto-na-zaev-toa-shto-argentincite-zboruvaat-shpanski-ne-gi-pravi-pomalku

Захариева по интервјуто на Заев: Тоа што Аргентинците зборуваат Шпански не ги прави помалку Аргентинци

Како што рече @курајбер , овие му/ни прават ass to mouth.
Чек, чек.. а со ова што праиме. Во која категорија од темните петна на јуџиз спаѓа овој муабет

EnxAoPHWEAAi5u6.jpeg


Ја би рекол golden shower
 

мкд владе

arch-enemy
Член од
21 ноември 2009
Мислења
17.769
Поени од реакции
21.177
Vlade, srce si.
Site gomnarii sto gi pravi ovaa vlast gi osuduvam i stalno gi kritikuvam, identicno kako sto pravev i so gomnariite na prethodnata vlast. ;)
Voopsto ne sum srce. Da e do mene, crvenite kmeri ke mi ljubomorat. Srekja vasa ne e do mene.
I djabe sega kritikuvas, toa ama bas nikako ne te osloboduva vo moite oci. Svesen bese za posledicite, i da ne bese vooceno ti bese sto ke se slucuva ama ti i mnogu drugi kako tebe svesno go ignoriraa toa i ne samo toa i mnogu povekje of toa. Sega samo prasanje sto me maci e dali svesno go ignoriravte toa ili ednostavno ste glupi( namerno pisam glupi vo segasno vreme posto covek se ragja so odreden koeficien na inteligencija i toa si go nosi za cel zivot). I waooooooo ti sto bese svesen ili samo glup?
 
Член од
12 март 2009
Мислења
19.807
Поени од реакции
15.727
Ќе го сменат ова, не е проблем за нив.
па и Уставот го сменија, по тој предходниот беше забраането влегување во сојузи, особено воени ( НАТО)
Автоматски споено мислење:

туку околу фашизмот и антифашизмот, не е добро и во некој членки на ЕУ..

FILOFAŠISTI ĆE I OVE GODINE TUGOVATI ŠTO SU IH PARTIZANI SPRIJEČILI DA POBIJU SVU DJECU U DJEČIJEM LOGORU JASTREBARSKO
Автоматски споено мислење:

 
Последно уредено:

Kajgana Shop

На врв Bottom