Фан Клуб: Челзи

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
21 мај 2008
Мислења
10.969
Поени од реакции
11.608
Штета што капитенот нема да игра на реваншот. Но, ќе можеме и без него мислам. Бане како централен, а Босингва ако се врати, десно.
 
N

navivacka

Гостин
Кај се фановите на Лузерпул?алооооооооооооооооооо,сакам да знам како се осека Бенитез во моментов
 
Г

Грејвдигер

Гостин
Не се залетујте со предвремето славење, овие од Лузерпул знаат на крај да се отворат и да дадат некој гол... ваквата игра кај нив најмногу ме нервира. Цело време ќе си го држат в одбрана и наеднаш на крај гјууур сви у напад.
 

Blaster

Sex, Drugs & Rock'n'Roll
Член од
9 ноември 2008
Мислења
1.742
Поени од реакции
44
You will never walk AGAIN!!! Ве згазивме барем за сега.

Луѓе, вистина е или ова ми е само еден влажен сон?!?
 
Член од
22 април 2005
Мислења
2.492
Поени од реакции
1.120
стиснав на фан клуб челзи, па видов едно дестина коментари на фанови на манчестер, па се повратив погоре да не сум кликнал по грешка на фан клуб манчестер. е навистина сте неверојатни! :helou:

ви излезе на виделина комплексот ливерпул, веројатно од трауматичните 1-4 дома..

нејсе.. не ми беше на крај памет дека на фан клуб на челзи, ќе пишувам за манчестер, ама што да ви праам, едноставно сте неверојатни!

по утакмицата. добра утакмица не е лоша. бидејќи во исто време ја гледам и барселона, едноставно ништо друго не може да биде добро гледајќи ја барса. како што напишав и претходно, а како што и на два три пати џерард изјави, сосема е небитна ЛШ оваа година. само убава игра да видам доста ми е. слободно нека испаднеме. да е до мене, не би ни играл реванш, ама ајде.
ваљда и на рафа му стана јасно дека со овој фонд на играчи (клупата) не можеш да се надеваш на победа против реал, челзи, барса и .. кој и да е у финале. истворемено да трчаш трка за титула дома.
 
V

Viktoranius

Гостин
Ајде честито победа. И вие и ние завршивме 90 посто од работите, па најблиску е полуфинале Барса - Челзи.:)
 

Blaster

Sex, Drugs & Rock'n'Roll
Член од
9 ноември 2008
Мислења
1.742
Поени од реакции
44
ајде бе кога ќе заврши да се дерам надвор ко будала!!!!
Не можам повеќе, цркнав
 
A

Alexander Nevsky

Гостин
Ајде нека заврши доста е 1-3 за нас освен ако не им дадеме уште некој:vozbud:
 

Kopites

You'll Never Walk Alone
Член од
25 август 2008
Мислења
760
Поени од реакции
10
Дечки,ви честитам,не убивте!!! Ретко кој вака не победил на Енфилд.:toe:
 

AL.

Член од
22 јануари 2009
Мислења
12.610
Поени од реакции
5.016
Што бара Реина напред ?:pos2:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom