Навивачки групи во Македонија!

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
1 април 2013
Мислења
260
Поени од реакции
698
Нема он шо да гугла ти треба да кажеш зошто графитот е националистички.

Никој тука не го интересираат вашите графити, пракај ги на друга тифо сцена, не се рекламирај тука како да си дел од оваа кога и двајцата знаеме дека не ја сакате државата.

Да не сте почнале да се чуствувате како Македонци па цело време постираш на темава?

Слободно имаш друга тема за балкански навивачи и ставај графити до утре.
Procitaj go naslovot na temata ako imas malce mozok i znaes makedonski ke ja znaes razlikata, ne pisuva makedonski NG tuku NG vo Makedonija. Nema da navleguvam poise vo ova, sakas na druga nasoka do ja vodis diskusijata, a toa ima mnogu za pisuvanje a nema da gubam vreme so nekoj isfrustriran internet nacionalist.
Slikite znam deka ve iritiraat i ve kompleksiraat pa zatoa gi objavuvam.
 
Член од
10 септември 2016
Мислења
8.933
Поени од реакции
17.644
Procitaj go naslovot na temata ako imas malce mozok i znaes makedonski ke ja znaes razlikata, ne pisuva makedonski NG tuku NG vo Makedonija. Nema da navleguvam poise vo ova, sakas na druga nasoka do ja vodis diskusijata, a toa ima mnogu za pisuvanje a nema da gubam vreme so nekoj isfrustriran internet nacionalist.
Slikite znam deka ve iritiraat i ve kompleksiraat pa zatoa gi objavuvam.
Вие не спаѓате под навивачки групи во Македонија, ако е така ќе треба да се дозволи да ставаат слики и групи на другите малцинства ама они се барем чесни и држат до себе, без разлики што и нив не ги сакам барем нивните слики се постираат на една тифо сцена за разлика од вашите.Ниту ме иритираат графитите ниту па ваша слика само не сакам да ги гледам вашите графити на оваа тема, имаш соодветна тема за тоа, а ова го пишувам затоа што и без да кажеш знам зошто ги постираш овде активностите на Шверцери.Сум ти кажал и порано ако се спомне твојата група тогаш реагирај, како што реагираат некои други малцинства а не може група која вадела пароли дека Скопје и Битола се албански градови да ми постира овде дел од нејзините активности, ме заболе мене што цртате во Чаир.

Треба модераторите да се по занимаваат со овој проблем.

ПС:Човек со националистички ник кажува на друг дека е националист.
Автоматски споено мислење:

Procitaj go naslovot na temata ako imas malce mozok i znaes makedonski ke ja znaes razlikata, ne pisuva makedonski NG tuku NG vo Makedonija. Nema da navleguvam poise vo ova, sakas na druga nasoka do ja vodis diskusijata, a toa ima mnogu za pisuvanje a nema da gubam vreme so nekoj isfrustriran internet nacionalist.
Slikite znam deka ve iritiraat i ve kompleksiraat pa zatoa gi objavuvam.
Вие не спаѓате под навивачки групи во Македонија, ако е така ќе треба да се дозволи да ставаат слики и групи на другите малцинства ама они се барем чесни и држат до себе, без разлики што и нив не ги сакам барем нивните слики се постираат на една тифо сцена за разлика од вашите.Ниту ме иритираат графитите ниту па ваша слика само не сакам да ги гледам вашите графити на оваа тема, имаш соодветна тема за тоа, а ова го пишувам затоа што и без да кажеш знам зошто ги постираш овде активностите на Шверцери.Сум ти кажал и порано ако се спомне твојата група тогаш реагирај, како што реагираат некои други малцинства а не може група која вадела пароли дека Скопје и Битола се албански градови да ми постира овде дел од нејзините активности, ме заболе мене што цртате во Чаир.

Треба модераторите да се по занимаваат со овој проблем.

ПС:Човек со националистички ник кажува на друг дека е националист.
 
Член од
26 септември 2007
Мислења
2.007
Поени од реакции
1.902
Дури и самиот ти не веруваш во ова што го постираше тука, ама ај нека стои. Не заеба јако. :kuracc:
Ти изгледам јас како заебант, па да заебам некого :)?
Ептен сериозни ве направила пандемијата, па ниту шега не може да прифатите :popce:!!!
 
Член од
2 март 2017
Мислења
452
Поени од реакции
1.538
Член од
29 април 2017
Мислења
28
Поени од реакции
77
Кои цареви сте, само вие можете сами себе да си покриете графит. Зборувам за оној 'Blue and White brothers' што беше претходно (ма да тој не личеше на ништо).
Komiti cento (mlada ekipa povazna xaxaxa) ne zboruvaj za pokrieni zasto vie imate mnogu
 

Goran Bt

локал патриот
Член од
28 јуни 2009
Мислења
8.873
Поени од реакции
7.256
A mozi so taka da se pokrivaat?! Se vazi ili ne

Sent from my CLT-L29 using Tapatalk
 
Член од
2 септември 2019
Мислења
203
Поени од реакции
1.372
Дури и распаднати групи со цела падната ограда се активираа :D
Збореш за падната група, Уб нема ни една коцка падната комплексо ви удара во глава. Можете да се фалете со коцките на фаланга за тепачка со рибаари ама во чаир го јадете на индијанците. Кога ке имате јајца и да отидете во чаир тогаш ќе можете да зборете
 
Член од
13 септември 2015
Мислења
1.010
Поени од реакции
2.280
20200621_134838.jpg
Збореш за падната група, Уб нема ни една коцка падната комплексо ви удара во глава. Можете да се фалете со коцките на фаланга за тепачка со рибаари ама во чаир го јадете на индијанците. Кога ке имате јајца и да отидете во чаир тогаш ќе можете да зборете
 

Незапирливи 1903/87

Изгорен за Вардар
Член од
20 јули 2011
Мислења
3.496
Поени од реакции
9.988
Збореш за падната група, Уб нема ни една коцка падната комплексо ви удара во глава. Можете да се фалете со коцките на фаланга за тепачка со рибаари ама во чаир го јадете на индијанците. Кога ке имате јајца и да отидете во чаир тогаш ќе можете да зборете
Од кого комплекс пријателу, од нова подгрупа на распадната група? Не се брукај жити се со муабети од типот ,,македонски таксисти не смеат да возат низ населби со албанско население" да, дури и таква глупост сум слушнал. Слушнал комплекс, не смеете во Чаир ау, бау и ајде колку да каже нешто. Фаланга uzas, знамето назад, не ни постојат дечките, вие па уште понебитни сте, одете изроди едни свршавајте таму Шкендија гол кога ќе даде.
 
Член од
2 март 2017
Мислења
452
Поени од реакции
1.538
Збореш за падната група, Уб нема ни една коцка падната комплексо ви удара во глава. Можете да се фалете со коцките на фаланга за тепачка со рибаари ама во чаир го јадете на индијанците. Кога ке имате јајца и да отидете во чаир тогаш ќе можете да зборете
Немав намера да ти реплицирам, пошто по самиот муабет се гледа дека си неписмено детиште со стаж од сезона ипол, ама ајде.
Како прво дали знаеш што значи зборот комплекс? И зошто група како Комити би имала комплекс од дечиња со по 15 години што си играат навивачи? Наведи една причина. Крадете песни од сите (ма да тоа не е ништо ново во Македонија), крадете дизајни (ајде и тоа), дури крадете и пароли, е тоа до сега беше нешто невидено.
Како второ имате изгубено знаме од факинг Сејмени, ама ти си имал тогаш 9ипол години па не знаеш. Исто и тапан изгубивте во Струмица сега последно, така да не се брукај.
За во Чаир, кога гостувале Комити таму ти не си бил ни во план, мочко еден. Нека направат трибина, после ќе зборуваме.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom