Premier League - Season 2019/2020

Кој ќе биде шампион 2019/2020 во ЕПЛ?


  • Вкупно гласачи
    280
Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
14 мај 2019
Мислења
1.486
Поени од реакции
-759
Super izjava na Leno. Ako pomine zadutre so tri komada neka bide srekjen.
 
Член од
7 декември 2019
Мислења
4.633
Поени од реакции
8.205
Vo stil 11 vs 11 igrame, topka e, se e mozno.
Па не погрешил ништо човекот! Топка е округла е, е сега единствена разлика е во тркалањето, како тоа засега го прават пулци како иглс племето!
 
Член од
14 мај 2019
Мислења
1.486
Поени од реакции
-759
Па не погрешил ништо човекот! Топка е округла е, е сега единствена разлика е во тркалањето, како тоа засега го прават пулци како иглс племето!
Takvi izjavi davat makedonskite treneri koga igraat protiv posilni protivnici.
 

RickyLFC9

Модератор
Член од
28 март 2012
Мислења
19.565
Поени од реакции
41.146
У право е Лено, секој секого може да тепа. У сезонава сите влеговте со убедувањето дека Сити може бодови да губи само од петте најјаки екипи, па го испушија од кој стигнат, вклучувајќи ги и последните на табела. „Хехе Рики не моеш да се надеваш дека такви екипи ќе му земат бодови на the almighty City". Не ви иде памет очито.
 
Член од
23 август 2010
Мислења
38.034
Поени од реакции
106.826
Vo stil 11 vs 11 igrame, topka e, se e mozno.
Е добро де што има лошо во таа изјава? Јас мислев нешто ги понижувал јавно, серел за нив, а ова искрено не е ништо лошо и навредувачки.
 

ManUtdChampions

Lleyton Hewitt
Член од
5 февруари 2009
Мислења
32.372
Поени од реакции
42.562
У право е Лено, секој секого може да тепа. У сезонава сите влеговте со убедувањето дека Сити може бодови да губи само од петте најјаки екипи, па го испушија од кој стигнат, вклучувајќи ги и последните на табела. „Хехе Рики не моеш да се надеваш дека такви екипи ќе му земат бодови на the almighty City". Не ви иде памет очито.
Баш ме интересира дали некој некогаш ти го има кажано ова на форумов. xD
 

Трибиани

Ванда Вештерката
Член од
21 јули 2018
Мислења
3.749
Поени од реакции
8.829
У право е Лено, секој секого може да тепа. У сезонава сите влеговте со убедувањето дека Сити може бодови да губи само од петте најјаки екипи, па го испушија од кој стигнат, вклучувајќи ги и последните на табела. „Хехе Рики не моеш да се надеваш дека такви екипи ќе му земат бодови на the almighty City". Не ви иде памет очито.
Секој секого можи да тепа освен ваков Арсенал на гости во натпревар против поквалитетен противник...повеќе Барнли или Брајтон ќе му дај отпор на Сити отколку Арсенал да не се лажиме...боксерска вреќа од клуб во дерби натпревари.
 

RickyLFC9

Модератор
Член од
28 март 2012
Мислења
19.565
Поени од реакции
41.146
Баш ме интересира дали некој некогаш ти го има кажано ова на форумов. xD
Тука сум да ја задоволам твојата љубопитност :)

Па бар една минута да издржевте бе ти ебам клубот сакат. Не мора секад 5-0 да губите од Сити у пичку матер еј!
Извини вака друже ама малце е смешно да чекаш Брајтон да му земе бодови на Сити :)
Брат почнуваш да бидеш смешен, ко некој бот си станал ебате. Земал ко ќе победи Ливерпул замара ко да освоиле лига, а ко ќе изгуби го нема нигде, бетер од Стелт стануваш. Да не се ебете меѓусебно ко ќе изгубат Баерн и Ливерпул? Сега криви биле Брајтон, демек Сити се од вчера. Дај жити се спушти се доле.
Ќе бараш отров пак изгледа

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
По две недели го испушија од Норич :)
 
Член од
29 јануари 2015
Мислења
7.278
Поени од реакции
20.260
Секој секого можи да тепа освен ваков Арсенал на гости во натпревар против поквалитетен противник...повеќе Барнли или Брајтон ќе му дај отпор на Сити отколку Арсенал да не се лажиме...боксерска вреќа од клуб во дерби натпревари.
Рипчина Јосеп Пеп Гвардиола.

:(
 
H

HoT _iCe

Гостин
Заврати ме овј форум неколко стране уназад куде се препуцуете за за Видиќа, Вирџила и не знам кој, овј бија фин, онј не бија, овј толко играја, онј не играја толко. Карваље не фин, мил на мајку е за Вирџила ама никој не га спомнуе, много брзо забрављате некои работе. И не, не викам дека Вирџил е лош, напротив, и мене ми прави ќејф како играч, потсеќа ме на олдскул ПЛ играчи, стабилан, цврст, физички дуели и све ама додуше ја сам будала што очекују да сте објективни. :D
По мене лично, Карваљо сас игру гу смени мету(да се изразу гејмерски) у одбрану, што значи одбранбен играч у Англију, све бесва силеџие мисечини како онога уцрвенонога од Манчестер Сити како се викаше што мислиш кд ќе ти појде нога на 5 парчиња ќе лети.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom