FemDom - Женска доминација!

LordDragonII

Dr.Strangelove
Член од
15 август 2008
Мислења
10.995
Поени од реакции
5.725
Да? Пази сега, еден куп мажи пишаа на темава, никому ништо, јас да пишам мислење, значи мислење, не понуда, ќе ми ја отечат преку приватни пораки.
Јади лајна дека феминизмот е канцер кога ќе бидеш жена.

Патем, @Weird0, има оваква тема.
 

Shahbaz

Транс Шиптaр
Член од
15 октомври 2013
Мислења
515
Поени од реакции
1.016
Да? Пази сега, еден куп мажи пишаа на темава, никому ништо, јас да пишам мислење, значи мислење, не понуда, ќе ми ја отечат преку приватни пораки.
Штубава тема, пиши, да си поприкажеме!
 
Член од
18 јули 2015
Мислења
20
Поени од реакции
15
Многу би сакал да бидам доминиран од некоја преубава девојка во секаква можна смисла
 
Член од
18 јули 2015
Мислења
20
Поени од реакции
15
Нека сподели некој некакво искуство ако има, јас имам еднаш само лижено нога на девојка пред 4 месеци и од тогаш уштр повеќе ми се роди желба да бидам роб на некоја убава дама ❤
 
Член од
23 септември 2019
Мислења
5
Поени од реакции
1
Да? Пази сега, еден куп мажи пишаа на темава, никому ништо, јас да пишам мислење, значи мислење, не понуда, ќе ми ја отечат преку приватни пораки.
Јади лајна дека феминизмот е канцер кога ќе бидеш жена.

Патем, @Weird0, има оваква тема.
Се утепавте од лупање глупости на темава. Каква врска има доминацијата со феминизмот? Дали машката доминација значи шовинизам? Секако дека не.....
 

Björn

Does Your Mother Know?
Член од
14 август 2006
Мислења
43.068
Поени од реакции
78.283
феминизмот има скоро никаква врска со темава
 
Член од
12 февруари 2014
Мислења
7.702
Поени од реакции
24.161
Се утепавте од лупање глупости на темава. Каква врска има доминацијата со феминизмот? Дали машката доминација значи шовинизам? Секако дека не.....
Феминизмот со доминацијата - никаква. Двојните стандарди имаат... Не секој има капацитет да разбере, не се напрегај, ќе прднеш од мака.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom