Навивачки групи во Македонија!

Член од
10 септември 2016
Мислења
8.792
Поени од реакции
17.151
Да :)

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
А како ќе се поделат картите брат се знае ли.Некако не ми е верно две навивачки групи од типот на балистите и вие да се сместат овде.Инаку ќе биде јако ќе имам можност да гледам како се тепаат кучињата на 3 минути од стадионот сум
 

RebelMk

₪ ₪ ₪
Член од
18 октомври 2010
Мислења
1.680
Поени од реакции
1.019
ova e tret pat objasnuvanje za majmunot dosea licno od mene, toa e za eden novinar Milenko ne go pamtam prezimeto, sto go narece Shkoran Mustafi " Shipon "
Јас лично не сум прочитал каде тоа ти 3 пати имаш пишано :)
Според мене пологично е дека овој мајмун ја симболизира цела македонска нација, теории на Карпати, луѓето од дрвата итн итн :)
Flm на одговорот :)
 
Член од
8 октомври 2015
Мислења
870
Поени од реакции
2.385
На шо трибини ќе не сместат незнам,ваљда ќе ограничат бројот на карти,3 пати подобра варијанта би била Струмица..
 

ADP

Член од
5 јули 2012
Мислења
3.495
Поени од реакции
2.304
Od minatata godina ( finale Kup so Rabotnciki )... Ckembari dali mirno spiete? :kuracc:

 

ultras1988

4600
Член од
6 февруари 2014
Мислења
2.950
Поени од реакции
6.746
Нема што да играте во Струмица, златен Штип башка рефлектори тазе, таму си играјте финале куп.
 
Член од
14 февруари 2014
Мислења
264
Поени од реакции
125
Kade i da se igra, balisti nema da ima, se ceka sega kazna od ffm "Shkendija bez navivaci vo finale"
 

ZelenoBel

Нова Битола
Член од
30 април 2013
Мислења
1.444
Поени од реакции
6.303
Od minatata godina ( finale Kup so Rabotnciki )... Ckembari dali mirno spiete? :kuracc:

Се имаме сретнато на бараж на неутрален, во Струмицa, и мислам дека бевте 4 пати помалце. :) Се гледаме во Штип :D :D :D:pipi::pipi::pipi::pipi:
 

ZelenoBel

Нова Битола
Член од
30 април 2013
Мислења
1.444
Поени од реакции
6.303
Togas 4 pati po malce i nisto ne im naprajvte, sega mozam mirno da spijam
Шо да му напрајме бе дете? Не одиме во војна, одиме на фудбал, кај шо има 2 пати поќе полиција од навивачи. Ајде не замарај
 
Член од
14 февруари 2014
Мислења
264
Поени од реакции
125
Шо да му напрајме бе дете? Не одиме во војна, одиме на фудбал, кај шо има 2 пати поќе полиција од навивачи. Ајде не замарај
Segde ima pojke policia od kolku navivaci, ak sakas, mojs.
Ne moj da se nerviras nema da spijam mirno, pozz.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom