фан клуб vs фан клуб (договарања за мал фудбал)

Член од
18 мај 2008
Мислења
7.560
Поени од реакции
17.592
За голманска позиција,потпишувам договор на одреден период со некој фан-клуб :D Пошто на сите ви е проблем тоа,па ако може исклучок тука сум.Иначе ако се организираат од Баерн,тука е вашиот Neuer :P
па може за нас да браниш и така само голман ни фали
 
Член од
22 јули 2010
Мислења
32.528
Поени од реакции
81.968
Не бе, уште не можам да се помирам. Ги исташлале за сите пари. Ццц...
Рики брат, да те седнеме од страна и да ти даеме тебе на лист хартија цртки да ставаш за офсајди?

Ти е’ам:facepalm:
 
Член од
18 мај 2008
Мислења
7.560
Поени од реакции
17.592
Jас, @blanco @ob1 @DaniBMW сме нешто као заинтересирани. Саета ми е другарче со кој играме редовно, може и тој да дојде, што значи само голман би ни фалел, доколку Дани не е заинтересиран за тоа. :D
Ај да пробаме и со @ViktorDi
таман сме со се голманот
уште шурикен другар му да го викне а и Виктор ако може да дојде ќе се мењаме не е проблем
 
Член од
5 август 2008
Мислења
6.007
Поени од реакции
5.324
Со една замена ви е многу подобро :)
Барем некој коа нема да може ќе излезе ќе се одмори :)
 
Член од
7 октомври 2011
Мислења
3.831
Поени од реакции
3.616
Како сте можеле да изгубите бе..цццц срамота. Што се договарата коа сте слаби и се губите на физички план.:D
 

Шурикен

Hard Core !
Член од
8 ноември 2008
Мислења
6.559
Поени од реакции
4.072
таман сме со се голманот
уште шурикен другар му да го викне а и Виктор ако може да дојде ќе се мењаме не е проблем
Саета ќе дојде. И тој е на форумов, само чита не пишува. Заебава тагот овие не читаат што ги тагираме.
 

RickyLFC9

Модератор
Член од
28 март 2012
Мислења
19.565
Поени од реакции
41.147
Иначе да се кажете кој е кој. Само Рики и Миле ги запамтив. :D
@Scouser88 беше најнезаинтересираниот што ја остаи топката да пројде покрај него. @scouseviking беше другар му на @vidooq со дресот од Торес, сивиот. @Fastforza беше у белата маица. Другите не се од форум :)
 
Член од
14 април 2012
Мислења
31.516
Поени од реакции
62.366


Kaко се вика дечкото што е прв горе, од левата страна?
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489


Kaко се вика дечкото што е прв горе, од левата страна?
Шишко е тоа, од фан клубот на Ливерпул на ФБ, Пеџа рече не бил на Кајгана, прошлиот пат супер играше.
 
Член од
14 април 2012
Мислења
31.516
Поени од реакции
62.366
Па не знам дали ја се помешав нешто, ама при упознавање претходниот пат ми рече дека се вика Пеџа, или ја нешто лошо сум сконтал.

Денес го гледам, дојде да игра, си викам, Рики ми игра неуспешни mind games оти рече дека Пеџа нема да дојде. Ме збунивте квалитетно.
 
Член од
16 декември 2013
Мислења
1.185
Поени од реакции
1.112
@vidooq Ти пак не помина добро со "повреди" ај да ги кажам и удари во телото :D Ај барем и овој пат крв немаше :icon_lol: Не ми доаѓаше на нога често, иначе.. :D

Иначе не бе,нешто си се збунил или си чул погрешно :D
 

RickyLFC9

Модератор
Член од
28 март 2012
Мислења
19.565
Поени од реакции
41.147
Па не знам дали ја се помешав нешто, ама при упознавање претходниот пат ми рече дека се вика Пеџа, или ја нешто лошо сум сконтал.

Денес го гледам, дојде да игра, си викам, Рики ми игра неуспешни mind games оти рече дека Пеџа нема да дојде. Ме збунивте квалитетно.
Чекај, чекај. Мислеше дека Шишко е Пеџа, наш Пеџа? :D
 

Kajgana Shop

На врв Bottom