Навивачки групи во Македонија!

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
4 јуни 2009
Мислења
11.329
Поени од реакции
27.872

Syn

https://www.youtube.com/watch?v=zBkuNpgACH0
Член од
23 декември 2007
Мислења
29.198
Поени од реакции
41.146
Sea sfakam zasto na Lozari ne im dozvolija da dojdat, Feni domakini ke bea ...
Bash me interesira inace sto e incidentov na tribini.
 
Член од
3 ноември 2009
Мислења
6.105
Поени од реакции
34.974
Еден човек искочил, кој што не е повеќе во водството, и ти најде да збориш, кога на ваша трибина стоеше транспарент чкембари вмро дпмне, или како и да беше...
 
Член од
6 август 2010
Мислења
461
Поени од реакции
79
Еден човек искочил, кој што не е повеќе во водството, и ти најде да збориш, кога на ваша трибина стоеше транспарент чкембари вмро дпмне, или како и да беше...
I ti najde da mu se smees ? :facepalm:
 

Goran Bt

локал патриот
Член од
28 јуни 2009
Мислења
8.856
Поени од реакции
7.237
Еден човек искочил, кој што не е повеќе во водството, и ти најде да збориш, кога на ваша трибина стоеше транспарент чкембари вмро дпмне, или како и да беше...
Isto kako kaj vas kade cela tribina mavtase so znamencina promeni ili kako bese ;)
Ne be jas da zboram mene k*r me boli za vas samo sakav da pisam deka i vie ne ste svetci kako sto se pravite na net deka nemalo nikoj barem ne vo posledno vreme sto e pratiski vojnik a ova e cis dokaz ne bitno deckoto dali bil pred nekoj mesec nesto ili e sega isto .Da ne zboruvam sto ke jadevte ako ova se slucese kaj nas imase da ni gi potecite tasacite isto taka da ne zboruvame za del od vasite po stari clenovi sto sega ne idat na natprevari osven protiv nas koi se vo prvite redovi kaj istata partija itn...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom