Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

Член од
5 февруари 2009
Мислења
7.386
Поени од реакции
3.808
На крај може да се каже дека прикажавме многу добра игра само да ја средиме одбраната и топ ќе бидеме .:)
 
Член од
14 април 2012
Мислења
31.411
Поени од реакции
62.009
Само да кажам.

Го имаме новиот Бекам!

Овој Јунајтед, од 20'-80' не може да го победи ни еден тим на светот.
Што им стана денес, искрено не знам, Руни со Ван Перси, како да играат 100 години заедно, Чичарито потсетува на Ван Нистелрој, Нани, која енергија кај човеков...
Флечер назад во форма.
Чичарито да ги имаше приликите кои ги ужива Велбек, досега ке имаше двоцифрен број на погодоци во ПремиерЛига

Људи, ко да гледам друг Јунајтед! Само со вакво енергично претставување да продолжиме.
И не, не сум ја заборавил одбраната, очајни сме! Мора подобрување!
 

eternum

-- 21 incoming ? --
Член од
27 јуни 2007
Мислења
1.023
Поени од реакции
1.141
Чики изигра перфект, ама има едно нешто што ме радува ептен повеќе, нешто што одамна го очекував ...


Добивме надградба на еден постар систем, сега си имаме SatNav 2.0 --- hint: асистенцијата за третиот гол :vozbud:

а да, одбраната --- прочитав некој пост дека ни требаат засилувања ... :tapp:
Треба само да заздрават момците, а и Ферги да ги пушта дечињата почесто. Какви засилувања, какви бакрачи. позззз

GLORY GLORY MAN UNITED
 
П

Пепси_

Гостин
Ле ле куме ми се дигнааааааа........притисокот :vozbud: :icon_lol:

Каков велбек бе тоа ти е пропалица чичарито стартер со челзи и сите наредни !!!!


п.с. нани се испосра :facepalm:
 
Член од
13 јануари 2009
Мислења
1.311
Поени од реакции
749
на 0-2 се кладам со другар дека MUFC ке ја врти и јачината на гласот го покачувам на 75 и му викам глеј во 75 мин дават гол за пресврт,а кога Роби ја местеше топката за да изведе корнер му викам глеј сеа Џони од корна гол.Може Настрадамус ми е некоја роднинска врска кој знае.:cautious:
Ама изгледа дедо Ферги не успеал да стигне на време да преговара со судииве:sneaky:
 

eternum

-- 21 incoming ? --
Член од
27 јуни 2007
Мислења
1.023
Поени од реакции
1.141
идат хајлајц на арена спорт 1 за MAX корисниците
 

Goon

Pogback
Член од
16 март 2010
Мислења
1.848
Поени од реакции
1.480
Нани кога игра увек прави разлика во играта, мора почесто да добива шанса, мора..

Али тоа настрана, честито победа и вајда пласман понатаму, идеме сеа да го довршиме она што денес го започна Шахтјор, да ги докрајчиме Челзи.. :D

Ајдеее.. и Шинџи месец дена аут! :confused:
 
Член од
7 октомври 2011
Мислења
9.377
Поени од реакции
11.748
Само Манчестер и барса имаат по 9 бода сеа за сеа,дали се надзира финале:свиркам::свиркам::свиркам:
 
Член од
13 јануари 2009
Мислења
1.311
Поени од реакции
749
Од кај па сега Кагава повреден.:confused:
Ама Чича се сеќавате покрај двајца коа издржа дуел стана и му даде топка на Нани е да беше истиот Чича од кога дојде ќе не можеше да си ги најде деловите по тревата,Се познава напорната работа.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom