Фан Клуб: Реал Мадрид

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
21 јули 2009
Мислења
92
Поени од реакции
4
Ајде честито победа одлична игра само така да продолжат поздрав и напред РЕАЛ
 

merlin

Мадридистика...
Член од
29 јуни 2006
Мислења
543
Поени од реакции
119
Честито победа....БРАВО Гранеро, и некој голчињата. :helou:
 

Urban_Mover

Madridista
Член од
31 октомври 2005
Мислења
2.160
Поени од реакции
125
Епа ајде со мало закаснување и јас да пишам, честито нека ни/им е победава.
За одбраната...сите си знаеме нема потреба да кажувам и јас...во оваа ситуација е многу слабо, дека фалат Рамос и Пепе тоа е очигледно...ама и Мецелдер и Албиол се одлични играчи, мора малце да се консолидираат, да не паничат толку...мораат посмирено малце...средината и нападот си ги вршат работите многу убаво, за што најзаслужен е МАЕСТРО КАКА:vozbud:

Епа тоа е тоа...чекаме нареден наптревар

Поздрав!
 

moni <3 real

ти никад нема да влезеш.
Член од
27 јуни 2009
Мислења
1.466
Поени од реакции
667
Епа ај честито победа и нека се множат!!! Иначе 1во полувреме не успеав да го глеам т.е почнав да глеам од 60та мин па даље така да незз као изиграле 1во полувреме али тоа шо успеав да глеам беше ств топ! Иначе Гути мн. ме изненади, т.е покажа дека коа сака може да изигра прекрасно:pipi:ааааа и голот на Кики беше :drk: хахахаха:) Очигледно добро му влијае Гути...:back:
 

BATISTUTA 9

Fiorentina-Partizan-Real
Член од
17 мај 2008
Мислења
2.085
Поени од реакции
266
bravo za deckite i najveke KAKA izigra fenomenalno!!!! nekako albiol ne mi deluva deka se snaoga najdobro vo defanzivata metzelder imase mnogu dobar natprevar...
a za onoj glupiot BENZEMA ne znam sto gledaat vo nego i HIGUAIN ne izigra nesto ama barem se borese trcase a ovoj do nisto e... nikogas nema da bide igrac od toa sto go pravite site zapomnete sto zboram najkastrofalno zasiluvanje e za nas... steta sto radi nego si za zamina HUNTI...
 

badluckguy

Оган под ѕвездите
Член од
8 октомври 2007
Мислења
2.925
Поени од реакции
131
Не заебаа Милан со Кака....истрошен играч ни дадоа....колената...:toe:
 
P

pepito*

Гостин
Кака игра одлично,игра исто како во 2007 со Милан,а Бензема на утакмицава беше биг меч флоп-многу слабо
 
Член од
23 јануари 2009
Мислења
10.640
Поени од реакции
2.504
Дечки јас малку со закаснување ама малку со кошаркава возбуден малку и од овие земјотресиве.Но како и да е честита нека ние е победата и добрата и игра.
 

Esobar

Македонија над СЕ !
Член од
12 февруари 2008
Мислења
4.895
Поени од реакции
453
Честито нека ни е победата да ни се множат :)
 
Член од
29 ноември 2008
Мислења
5.970
Поени од реакции
3.574
bravo za deckite i najveke KAKA izigra fenomenalno!!!! nekako albiol ne mi deluva deka se snaoga najdobro vo defanzivata metzelder imase mnogu dobar natprevar...
a za onoj glupiot BENZEMA ne znam sto gledaat vo nego i HIGUAIN ne izigra nesto ama barem se borese trcase a ovoj do nisto e... nikogas nema da bide igrac od toa sto go pravite site zapomnete sto zboram najkastrofalno zasiluvanje e za nas... steta sto radi nego si za zamina HUNTI...

И ти го процени Бензема од 60 минути игра ? Браво браво :tapp: Има 21 година и е повеќе од сигурно, едно од најдобрите засилувања кои ги напрај Реал.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom