Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

Статус
Затворена за нови мислења.

Nino Manchester

Oŋce α RED, αlwαys α RED
Член од
4 јуни 2009
Мислења
14.534
Поени од реакции
17.918
Ако Фергусон се реши да го пушти Тевез, тогаш очекувам парите да ги намени за некој помлад напаѓач што нема да му пречи да седи некогаш на клупата. Засега на Бензема ми мириса работата. Ако си оди Тевез бидете сигурни дека Фергусон има некој план, затоа што има пари на располагање, е сега дали ќе го откупи Тевез или некој друг ќе донесе, ќе видиме.
Ја мислим дека цењ напрат греска со тевез зс е добар играц за разлика од бербатов седи ко статуа некоа и нисто не игра

Ако Фергусон се реши да го пушти Тевез, тогаш очекувам парите да ги намени за некој помлад напаѓач што нема да му пречи да седи некогаш на клупата. Засега на Бензема ми мириса работата. Ако си оди Тевез бидете сигурни дека Фергусон има некој план, затоа што има пари на располагање, е сега дали ќе го откупи Тевез или некој друг ќе донесе, ќе видиме.
ја мислим дека це напрат греска со тевез зс за разлика од бербатов тој е клса фудбалер со овја бербатов ко со еден играц помалце да играат
 

Chombe_United

Да ми бричите ташаците!
Член од
14 декември 2007
Мислења
8.809
Поени од реакции
452

ManUtdChampions

Lleyton Hewitt
Член од
5 февруари 2009
Мислења
32.678
Поени од реакции
43.581
Сеа баш гледам на eurosport.yahoo.com има гласнини дека Волс се заинтересирани за Гибсон,Хал за Кембел,а Симпсон го сакат Њукасл,Биримгем и Ипсвич..Не дај боже да си одат овие фудбалери,ова се големи таленти и се надевам Ферги ќе ги задржи...
 
N

navivacka

Гостин
Изгледа ќе почне да ги мие лајната Калдерон што ги посра или пак и ова е игра ама ќе видиме:toe:

Калдерон ја веке беше ептен претерал а овој Перез се обидува да исправи некое "пријателство"икли подобро кажано како што кажа ти:tv:...кое пријателство?:uvo:зар воопшто и постоело...се надевам дека не е игра.
 
N

navivacka

Гостин
Сеа баш гледам на eurosport.yahoo.com има гласнини дека Волс се заинтересирани за Гибсон,Хал за Кембел,а Симпсон го сакат Њукасл,Биримгем и Ипсвич..Не дај боже да си одат овие фудбалери,ова се големи таленти и се надевам Ферги ќе ги задржи...

Ферги нема шанси да го пушти Гибсон,во него има голем потенцијал...пред се добар играч е,за другите незнам ама речиси сум сигурна дека нема да го пуштат Гибсон.
 
Член од
17 февруари 2009
Мислења
728
Поени од реакции
60
Сеа баш гледам на eurosport.yahoo.com има гласнини дека Волс се заинтересирани за Гибсон,Хал за Кембел,а Симпсон го сакат Њукасл,Биримгем и Ипсвич..Не дај боже да си одат овие фудбалери,ова се големи таленти и се надевам Ферги ќе ги задржи...
Точно така сите се таленти и потенцијални фудбалски звезди. Не знам што ќе одлучи Ферги, но мое мислење е дека не смее да ги продаде. Но за да си ја одржуваат и развиват формата и квалитетот, за да можат да се оформуваат и надоградуваат, секако дека му е потребна поголема минутажа, која реално гледано во моментот Манчестер не би можел да им ја овозможи. Затоа е најдобро да одат некаде каде што ќе им биде овозможено повеќе да играат во првиот состав или ако се на клупата да можат почесто да влегуваат, но тоа да биде привремено на позајмица, за потоа да си останат тоа што се. А тие не се ништо друго туку наши таленти и производи кои ќе треба кога-тогаш да му служат на Манчестер Јунајтед..
 

PeroAntic

Pelister vo srce
Член од
31 мај 2009
Мислења
212
Поени од реакции
1
Нема шанси Гибсон да се пушти да бега.Тој е потенцијален првотимец,а можи да изненади вгодина да биди еден од првотимците:smir:
 
Член од
31 јануари 2007
Мислења
18.614
Поени од реакции
22.430
Сеа баш гледам на eurosport.yahoo.com има гласнини дека Волс се заинтересирани за Гибсон,Хал за Кембел,а Симпсон го сакат Њукасл,Биримгем и Ипсвич..Не дај боже да си одат овие фудбалери,ова се големи таленти и се надевам Ферги ќе ги задржи...


Симпсон може да го дадаат а Гибсон и Кенбел не... Очекувам многу од нив оваа година..
 
Член од
26 јануари 2009
Мислења
7.571
Поени од реакции
6.266

INVINCIBLE

MUFC
Член од
9 декември 2007
Мислења
3.462
Поени од реакции
434
дел од споменатите млади играчи може да ги пуштиме на позајмица со цел да добиваат повеке минутажа.



не е некој сигурен извор оваа.невил го поврзуват со миделзброу :nesvest:
Тоа се rumours, а такви (гласини) може да прочиташ 1001...
 

__MaNu__

МАНЧЕСТЕР ЈУНАЈТЕД
Член од
30 ноември 2008
Мислења
520
Поени од реакции
3
Абе денес од медиумите се ке прочиташ...утре ке напишат Гигс во Манчестер Сити:vozbud:

Не верувам дека Гибсон би можел да биде пуштен од страна на Ферги...се гледа дека сака да се докаже детето и му успева во тоа а за некоја сезона ке се избори за во прва постава.
 

Hellz Guardian

We do what we want
Член од
2 февруари 2008
Мислења
6.911
Поени од реакции
1.320
Руни даде гол за Англија :pipi:

Еве го и голот.Изглеа зимал часови од Нани :tv:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom