Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
23 јануари 2009
Мислења
10.640
Поени од реакции
2.504
Сега вистина можеби здодевам но кога ќе излезе мојот збор тогаш ќе збориме.Гледам и вие како и јас го посакувате т.н Лузерпул.Така и нека биде....
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
Сега вистина можеби здодевам но кога ќе излезе мојот збор тогаш ќе збориме.Гледам и вие како и јас го посакувате т.н Лузерпул.Така и нека биде....
Аууу,абе осеќаш дека само фан клубот го расипуваш и отвараш непотребни дискусии,на кој некој членови со душа чекаат да ти реплицират.:tapp:
 

GavolRulz

hippopotomonstrosesquipedaliophobia
Член од
23 март 2008
Мислења
12.661
Поени од реакции
11.347
Сега вистина можеби здодевам но кога ќе излезе мојот збор тогаш ќе збориме.Гледам и вие како и јас го посакувате т.н Лузерпул.Така и нека биде....
Mnogu mi se napraj kejfot sto go pobedija na Mancster i vo domasnoto i dokazaa deka ne igraat samo vo LS.Pobedata protiv Real bese zasluzena isto kako i ovaa so Mancster.Pozz i uzivajte..
Абе лицемерче едно, дај одјеби од фан клубот веќе еднаш засекогаш.
Што кој кур си се закачил само за овој фан клуб?
Ебате досадниот.
 

Hellz Guardian

We do what we want
Член од
2 февруари 2008
Мислења
6.911
Поени од реакции
1.320
Дресовите за следната сезона

Дома

Гости

Тренинг



Превземно од Ebaysoccer.com

Дали се фејк незнам али ми се свиѓаат сите :)
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.498
Овие дресови јас мислев дека за оваа сезона се, ги постирав некаде август месец, ама најверојатно ќе се за следната. Белиот го постирав:)

Златко, дај жити се` ако немаш нешто паметно да кажеш, не постирај. Реал испадна, болката е голема, знаеме, но не мораш сега да досадуваш насекаде. Ако имаш нешто паметно да пишеш или па сакаш да влезеш во дискусија, повели. Постови од типот овој со оној ќе се падне, само затоа што си сонувал така или па си гледал на кугла, се сметаат за офтопик. Твоите постови само повлекуваат уште 20 други и тоа е дополнителна причина да му паднеш во очи на некој модератор или админ.
 
Член од
10 февруари 2007
Мислења
4.773
Поени од реакции
2.082
Дресовите за следната сезона

Дома

Гости

Тренинг



Превземно од Ebaysoccer.com

Дали се фејк незнам али ми се свиѓаат сите :)
По фејк, здравје! :smir:

Како прво нема веќе да е спонзор АИГ...како второ...повтори го првото! :) :smir:
 

Chombe_United

Да ми бричите ташаците!
Член од
14 декември 2007
Мислења
8.809
Поени од реакции
452
Дресовите за следната сезона

Дома

Гости

Тренинг



Превземно од Ebaysoccer.com

Дали се фејк незнам али ми се свиѓаат сите :)
Мене сите дресови од Јунајтед, какви и да биле ми се допаѓаат:back:
 

Гробар Мкд

Не дамо Титулу !!!
Член од
19 ноември 2008
Мислења
5.335
Поени од реакции
1.442
Дресовите за следната сезона

Дома

Гости

Тренинг



Превземно од Ebaysoccer.com

Дали се фејк незнам али ми се свиѓаат сите :)
И мене како и на Чомбе,а мислам и на другите фанови на Јунајтед ми се допаѓаат сите видови дресови...а овие се супер,само да не е некоја монтажа,оти АИГ како што јас знам наредната сезона нема да биде спонзор на Јунајтед...овие за тренинг ми се многу свиѓаат...:helou:
 
Член од
26 јануари 2009
Мислења
7.571
Поени од реакции
6.267
абе кој сака нека ни се падне!од никој не се плашам!ама лузерпул најмногу ги посакувам!
 
N

navivacka

Гостин
Дресовите за следната сезона

Дома

Гости

Тренинг



Превземно од Ebaysoccer.com

Дали се фејк незнам али ми се свиѓаат сите :)

Убави се,ако се тие наредната сезона убаво ке им стојат,сите нивни дресови до сега биле убави.
 
Член од
26 јануари 2009
Мислења
7.571
Поени од реакции
6.267
По фејк, здравје! :smir:

Како прво нема веќе да е спонзор АИГ...како второ...повтори го првото! :) :smir:
договорот што го имаме со aig е до 2010 година што значи можно е овие да се дресовите за следната сезона! :toe:
 
Член од
23 јануари 2009
Мислења
10.640
Поени од реакции
2.504
Dobri se Mancester se prepoznavaat po carvenata boja.Ne sekakvi desovi kako Lyon svetlo zeleni kon zolti poveke kako policajci.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom