Економски факултет (стара тема)

Статус
Затворена за нови мислења.

*Smurfette*

He smurfs me, he smurfs me not
Член од
10 јуни 2006
Мислења
538
Поени од реакции
38
Deneska se motaa nekoi testovi po e biznis niz amf 1, da ne gi ima nekoj da mi gi dade ?
 
Член од
21 февруари 2008
Мислења
225
Поени од реакции
8
и ја слушнав нешто шпекулации за е-бизнис прашања.
чим дојдам до нив (ако уопште тоа се деси ) ќе ги поделиме, а ако дое некој пред мене до нив нека ги дае :D
 
Член од
6 јануари 2008
Мислења
15
Поени од реакции
8
јас ги донесов прашањата е-бизнис денес на факс... кажете како да ги закачам на форумов и ќе ги споделиме ;)
 
Член од
17 февруари 2010
Мислења
2
Поени од реакции
0
Aj nekoj od postarite kolegi ako ima nekoi prasanja po ekonomika, osnovi na e biznis ili statistika neka pise :)) fala odnapred :)

јас ги донесов прашањата е-бизнис денес на факс... кажете како да ги закачам на форумов и ќе ги споделиме ;)
a na mail moze li da gi pratis? :)
 
Член од
14 ноември 2009
Мислења
17.305
Поени од реакции
15.538
И јас еднаш ја прочитав онака информативно 4тата глава статистика и мене ми се виде многу тешка, на предавања не го сфатив ништо пошто не бев коа почна со таа глава... ваљда ќе сфатам на вежби... :toe:
 

THE_CHOSEN_ONE

1903-2012
Член од
13 август 2007
Мислења
3.724
Поени од реакции
1.333
Не сум на економски но ме интересира дали на нет се ставени тестовите кои ги правите?
 
Член од
21 февруари 2008
Мислења
225
Поени од реакции
8
јас ги донесов прашањата е-бизнис денес на факс... кажете како да ги закачам на форумов и ќе ги споделиме ;)
Па стај ги на 4shared.com па прати линк за превземање па ние да си ги зимаме. фала унапред :D
 
Член од
6 јануари 2008
Мислења
15
Поени од реакции
8
Сега во секој момент ќе стигнат прашањата е-бизнис. не се нешто којзнае колку многу, ама добро е за да се добие ориентација од прилика каков тип на прашања би можело да се паднат. јас не знаев како да ги прикачам тука прашањава, ама ми помогна еден колега ;)
 

filipmakedonski

Македонец
Член од
25 ноември 2007
Мислења
1.278
Поени од реакции
31
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom