Дедо Мраз е женско!!!!!

Кликнете на фотографијата за да започнете со тагирање. Готово!

Во овој албум

бест френдс форевр ракија ефект брдддссссс m 11353 11354 Ап сајд даун Дедо Мраз е женско!!!!! Гоу гоу гоу аурората Ап ап енд ауеј! биг ин џапен на времето кога летав црвен хеликоптер Нек си врне смачкана фаца
коцка
Направена со Apple iPhone 6s
 1. Flatter
  Flatter
  Ne e zensko, masko e ne gi lazi !!!
 2. коцка
  коцка
  Најди ми една фамилија каде што мажот организира и купува поклони...женско е!!!
 3. Flatter
  Flatter
  епа тоа е од домаќинлак, нема врска со дедо мраз :))
  На коцка му/ѝ се допаѓа ова.
 4. коцка
  коцка
  Дедо мраз е домаќинка :P

Дополнителни информации

Подесувања: 1/17s ƒ/2.2 2 mm

Сподели преку: