Вести и случувања

Дискусии, новости и случувања од целиот свет.

 1. Македонија

  Теми:
  740
  Мислења:
  142.416
  Последно: Мигрантите низ Македонија silmarillion, 23 јуни 2017 во 22:13
  RSS
 2. Свет

  Теми:
  2.014
  Мислења:
  63.800
  Последно: Конфликтот во Сирија silmarillion, 20 јуни 2017 во 22:14
  RSS
Подреди:
Наслов
Одговори Прегледи
Последно мислење ↓
 1. Довичински -
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  567
 2. @Lbaneso
  Одговори:
  47
  Прегледи:
  3.573
 3. Sultan
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  837
 4. riki123456
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  834
 5. Human
  Одговори:
  46
  Прегледи:
  4.422
 6. Misirkov
  Одговори:
  94
  Прегледи:
  7.957
 7. oon
  Одговори:
  34
  Прегледи:
  3.124
 8. Toecutter
  Одговори:
  11
  Прегледи:
  1.858
 9. marsovka
  Одговори:
  59
  Прегледи:
  4.686
 10. c i t r o
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  1.005
 11. Zaptija Stojkov
  Одговори:
  49
  Прегледи:
  4.288
 12. iksimkd
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  511
 13. МрМонтана
  Одговори:
  26
  Прегледи:
  2.586
 14. Goran_Makedon
  Одговори:
  89
  Прегледи:
  6.695
 15. Bratot
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  768
 16. Misirkov
  Одговори:
  176
  Прегледи:
  12.722
 17. ^X^
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  955
 18. Misirkov
  Одговори:
  18
  Прегледи:
  1.445
 19. Мари
  Одговори:
  230
  Прегледи:
  16.977
 20. Misirkov
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  688
 21. Ајсшутер
  Одговори:
  244
  Прегледи:
  17.894
 22. Pere
  Одговори:
  332
  Прегледи:
  23.730
 23. Славјански
  Одговори:
  15
  Прегледи:
  1.528
 24. kikomcjuve
  Одговори:
  67
  Прегледи:
  5.955
 25. Southpark
  Одговори:
  146
  Прегледи:
  9.983
 26. Misirkov
  Одговори:
  11
  Прегледи:
  1.301
 27. Бате Недев
  Одговори:
  212
  Прегледи:
  18.273
 28. Katunec
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  914
 29. TpH_Bo_OkO
  Одговори:
  26
  Прегледи:
  2.486
 30. IsidoraD
  Одговори:
  15
  Прегледи:
  2.101

Опции за прикажување на темите

Вчитување...