Вести и случувања

Дискусии, новости и случувања од целиот свет.

 1. Македонија

  Теми:
  740
  Мислења:
  142.416
  Последно: Мигрантите низ Македонија silmarillion, 23 јуни 2017 во 22:13
  RSS
 2. Свет

  Теми:
  2.014
  Мислења:
  63.800
  Последно: Конфликтот во Сирија silmarillion, 20 јуни 2017 во 22:14
  RSS
Подреди:
Наслов
Одговори Прегледи
Последно мислење ↓
 1. Syn
  Одговори:
  470
  Прегледи:
  43.091
 2. Maturant666
  Одговори:
  19
  Прегледи:
  6.197
 3. The xx
  Одговори:
  44
  Прегледи:
  6.686
 4. Vanlok
  Одговори:
  18
  Прегледи:
  5.612
 5. Не-го-знам
  Одговори:
  34
  Прегледи:
  19.168
 6. teneke
  Одговори:
  26
  Прегледи:
  10.396
 7. Anco
  Одговори:
  16
  Прегледи:
  11.912
 8. Francesco Totti
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  6.681
 9. Vanlok
  Одговори:
  11
  Прегледи:
  6.335
 10. Misirkov
  Одговори:
  153
  Прегледи:
  31.185
 11. oon
  Одговори:
  49
  Прегледи:
  13.550
 12. SS Divizion Totencof
  Одговори:
  35
  Прегледи:
  16.495
 13. puno
  Одговори:
  28
  Прегледи:
  8.465
 14. Misirkov
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  4.882
 15. Crazy in Love
  Одговори:
  427
  Прегледи:
  27.506
 16. .:makedonec:.
  Одговори:
  607
  Прегледи:
  42.819
 17. Misirkov
  Одговори:
  77
  Прегледи:
  16.791
 18. VOLK2234
  Одговори:
  670
  Прегледи:
  57.336
 19. thisisnoizy
  Одговори:
  56
  Прегледи:
  16.210
 20. dzonyb
  Одговори:
  308
  Прегледи:
  24.179
 21. VOLK2234
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  3.410
 22. Кумановец1995
  Одговори:
  14
  Прегледи:
  2.629
 23. Forrest Gump
  Одговори:
  33
  Прегледи:
  8.308
 24. c i t r o
  Одговори:
  12
  Прегледи:
  2.926
 25. Hank Moody
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  1.437
 26. $korpion
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  2.732
 27. Shellshock nam67
  Одговори:
  302
  Прегледи:
  20.544
 28. Hip.Hop_MKD
  Одговори:
  32
  Прегледи:
  2.286
 29. Mussolini
  Одговори:
  12
  Прегледи:
  1.029
 30. Џои
  Одговори:
  86
  Прегледи:
  5.550
 31. @cool@
  Одговори:
  91
  Прегледи:
  7.399
 32. Misirkov
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  566
 33. Misirkov
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  879
 34. Out of Order
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  788
 35. Manga
  Одговори:
  83
  Прегледи:
  11.166

Опции за прикажување на темите

Вчитување...