Вести и случувања

Дискусии, новости и случувања од целиот свет.

 1. Македонија

  Теми:
  739
  Мислења:
  142.054
  Последно: ЈСП - случки, прашања, дискусии KaWa, 29 март 2017 во 20:50
  RSS
 2. Регион

  Теми:
  1.184
  Мислења:
  55.733
  Последно: Црна Гора влегува во НАТО Ireal, 28 март 2017 во 22:29
  RSS
 3. Свет

  Теми:
  2.011
  Мислења:
  63.083
  Последно: Конфликтот во Сирија Toma, 28 март 2017 во 16:59
  RSS
Подреди:
Наслов
Одговори Прегледи
Последно мислење
 1. Crazy in Love
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  4.133
 2. Џек Нолан
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  633
 3. The man behind
  Одговори:
  18
  Прегледи:
  1.495
 4. vonKarajan
  Одговори:
  16
  Прегледи:
  1.525
 5. Ернесто ЧЕ Гевара
  Одговори:
  20
  Прегледи:
  2.164
 6. Идиот на Социјализмот
  Одговори:
  28
  Прегледи:
  2.623
 7. jamajka
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  633
 8. Нuкола
  Одговори:
  18.198
  Прегледи:
  730.262
 9. Бачето
  Одговори:
  28
  Прегледи:
  3.181
 10. Ne_sum_ja
  Одговори:
  24
  Прегледи:
  2.829
 11. Curious
  Одговори:
  25
  Прегледи:
  3.567
 12. VOLK2234
  Одговори:
  56
  Прегледи:
  9.555
 13. VOLK2234
  Одговори:
  35
  Прегледи:
  6.741
 14. L'Etranger
  Одговори:
  12
  Прегледи:
  2.591
 15. Нuкола
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  1.308
 16. Нuкола
  Одговори:
  4.905
  Прегледи:
  282.014
 17. Бачето
  Одговори:
  135
  Прегледи:
  17.041
 18. Триптико
  Одговори:
  85
  Прегледи:
  11.730
 19. Vanlok
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  3.582
 20. red`black
  Одговори:
  214
  Прегледи:
  28.413
 21. Maturant666
  Одговори:
  19
  Прегледи:
  5.987
 22. Ligar
  Одговори:
  438
  Прегледи:
  32.723
 23. Vanlok
  Одговори:
  18
  Прегледи:
  5.436
 24. The xx
  Одговори:
  44
  Прегледи:
  6.454
 25. Не-го-знам
  Одговори:
  34
  Прегледи:
  18.916
 26. Јован Чорбе
  Одговори:
  94
  Прегледи:
  17.505
 27. Anco
  Одговори:
  16
  Прегледи:
  11.765
 28. Crazy in Love
  Одговори:
  2.850
  Прегледи:
  160.787
 29. Смрт за зони и пајак воз.
  Одговори:
  194
  Прегледи:
  31.141
 30. dzonyb
  Одговори:
  120
  Прегледи:
  26.459
 31. Francesco Totti
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  6.551
 32. teneke
  Одговори:
  26
  Прегледи:
  10.325
 33. Arthokk Lionheart
  Одговори:
  1.846
  Прегледи:
  97.388
 34. Vanlok
  Одговори:
  11
  Прегледи:
  6.257
 35. Нuкола
  Одговори:
  25.932
  Прегледи:
  3.743.603
 36. oon
  Одговори:
  601
  Прегледи:
  65.812

Опции за прикажување на темите

Вчитување...