Вести и случувања

Дискусии, новости и случувања од целиот свет.

 1. Македонија

  Теми:
  742
  Мислења:
  144.541
  Последно: Редовна војска повторно? Che59, 19 ноември 2017 во 15:34
  RSS
 2. Свет

  Теми:
  2.017
  Мислења:
  65.392
  Последно: Воен удар во Зимбабве Toma, 18 ноември 2017 во 16:37
  RSS
Подреди:
Наслов
Одговори Прегледи
Последно мислење ↑
 1. Crazy in Love
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  6.897
 2. IsidoraD
  Одговори:
  15
  Прегледи:
  2.328
 3. TpH_Bo_OkO
  Одговори:
  26
  Прегледи:
  2.807
 4. Katunec
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  1.044
 5. Misirkov
  Одговори:
  11
  Прегледи:
  1.478
 6. kikomcjuve
  Одговори:
  67
  Прегледи:
  6.712
 7. Славјански
  Одговори:
  15
  Прегледи:
  1.663
 8. Misirkov
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  817
 9. Misirkov
  Одговори:
  18
  Прегледи:
  1.627
 10. ^X^
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  1.069
 11. Bratot
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  880
 12. МрМонтана
  Одговори:
  26
  Прегледи:
  2.750
 13. iksimkd
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  655
 14. Zaptija Stojkov
  Одговори:
  49
  Прегледи:
  4.989
 15. c i t r o
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  1.112
 16. marsovka
  Одговори:
  59
  Прегледи:
  5.222
 17. Toecutter
  Одговори:
  11
  Прегледи:
  2.054
 18. oon
  Одговори:
  34
  Прегледи:
  3.562
 19. Human
  Одговори:
  46
  Прегледи:
  5.163
 20. riki123456
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  964
 21. Sultan
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  965
 22. @Lbaneso
  Одговори:
  47
  Прегледи:
  3.825
 23. Довичински -
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  649
 24. Out of Order
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  972
 25. Misirkov
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  1.092
 26. Misirkov
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  626
 27. Џои
  Одговори:
  86
  Прегледи:
  6.029
 28. Mussolini
  Одговори:
  12
  Прегледи:
  1.127
 29. Hip.Hop_MKD
  Одговори:
  32
  Прегледи:
  2.565
 30. $korpion
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  2.972
 31. Hank Moody
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  1.460
 32. c i t r o
  Одговори:
  12
  Прегледи:
  3.148
 33. Forrest Gump
  Одговори:
  33
  Прегледи:
  8.669
 34. Кумановец1995
  Одговори:
  14
  Прегледи:
  2.833
 35. VOLK2234
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  3.547
 36. dzonyb
  Одговори:
  308
  Прегледи:
  25.677

Опции за прикажување на темите

Вчитување...