Нови коментари на профил

 1. YukonCorn
 2. Stefi♥️♥️♥️♥️♥️
  Stefi♥️♥️♥️♥️♥️ Луси_Лу
  Zdravo Lusi, gledam vekje ne si tolku aktivna ama mene epten me kopka nesto.. Ima eden so se skaravme (ama jas taka. malce go sakam) i vcera vecer sonuvav kako sme sedele vo nekoj dvor jas toj i drugarka. Sakam da znam so znaci da sonuvas nekoj so koj si skaran poso skoro na sekoi 2-3 dena go sonuvam... Se nadevam kje mi odgovoris.
 3. zeljo87
  zeljo87 hopcup
  Pozdrav, jel mi mozes reci za koji stalker su ove posljednje mac adrese koje si objavio,hvala.
 4. vukyu6vv
  vukyu6vv dux4
  nijesam znao mislio sam da je ovde pm.pozdrav. u stvari neznam kako staviti pm
 5. Corvus
  1. Vlatko_Gjorce
   Vlatko_Gjorce
   Те видов на Летербоксд :)
   19 март 2019 во 19:28
   На Corvus му/ѝ се допаѓа ова.
  2. Corvus
   Corvus
   Дај и јас да те видам на Летербоксд :(
   19 март 2019 во 19:33
  3. Vlatko_Gjorce
   Vlatko_Gjorce
   Немам профил :p
   19 март 2019 во 20:04
 6. Saladin
  Saladin Zlatikevichius
  Коа ќе ми текне еднаш Нено од Или-или им се сипа, овие демек фино почнаа да го откачуваат, овој партал ги направи.
  Све мислам дека одредени модови таму си добиваат субвенции од тие канцери од издавачки куќи.
  1. Zlatikevichius
   Zlatikevichius
   Не бе брат, глупави се. Какви субвенции? Тоа е истата проста раја што верува дека вакцините предизвикуваат аутизам, маж и жена во бело комби киднапираат деца сред Скопје и ги продаваат за органи, дека морбилите се измислица на Заев и дека Аце е наш и ние негови... На кокошката ако и ги исфарбаш пердувите ќе мисли дека е паун.
   19 март 2019 во 20:12
 7. Maler. Bg
  Maler. Bg
  Nadezta posledna umira
  1. На Хоуп му/ѝ се допаѓа ова.
 8. Maler. Bg
  Maler. Bg
  Nadezta posledna umira
  1. На Хоуп му/ѝ се допаѓа ова.
 9. Ilumious
  Ilumious Stefan-kobe
  Да не ти реплицирам онаму во ДК ама подобро по тренерки отколку новиов моден стил што се форсира за женски, со некои дуксери со 3 пати подолги ракави од половината или некои фармерки како да си облекол вреќа за ѓубре :pov:
  1. На Stefan-kobe му/ѝ се допаѓа ова.
  2. Stefan-kobe
   Stefan-kobe
   Samo trenerka be, nikad nema od toj fazon da se otkazam. :D ne gi pratam mnogu modive ama mozam da vidam sto sve se nosi i iskreno zagrizuvacki e. Koga ke vidam nekoj so diesel maica onie pamucnite sto se samo za na kafe a ide u teretana ili trca so takva abe creva mi se krevaat. A da, i havajki sorc za bilo kakov sport, pojava od koja dobivam proliv.
   18 март 2019
 10. wot
  wot ЈуријАркадиевич
  hey mala, co tam?

  hodz do tatusha na kolanku

  i tvoja ke bide, taka mi vikaa a ako e po kinky dushmje daddy :DD
  1. На ЈуријАркадиевич му/ѝ се допаѓа ова.
  2. ЈуријАркадиевич
   ЈуријАркадиевич
   hej stary, jak leci?
   Skąd kontakt z Polską?
   aj bash kje go isprobam na tinder
   i onaka, nemam shto da izgubam, osven okovite :D
   18 март 2019
  3. wot
   wot
   preaching to the choir brother

   inace se druzev so polljakinji intenzivno 4-5 meseci, prakticno cimer... so you catch a thing or two :D
   18 март 2019
 11. oneiptv
  oneiptv
  ONE IPTV ПРОМОТИВНО 60е 12 месеци.
 12. juliettaheidt
 13. TC1
  TC1 kalinkar
  Pozdrav kalinkar,dali mi mozes reci sa kojim alatom se moze dobiti ovaj Real Url: od ip adrese kao ovaj npr.
  http://31.220.1.190:8080/
  Real Url: landiptv.live:8080
  zahvaljujem
  1. kalinkar
   kalinkar
   18 март 2019
 14. placeb
 15. Vori