Најнови огласи

 1. https://amazonhealthstore.com/800mg-rapid-results-keto/

  800MG Rapid Results Keto The weight reduction audits discovers the defer pills for getting overweight. Weight reduction surveys likewise required experience many people groups have taken different courses for decay. Basic Truth About Weight reduction Web @ [URL]https://amazonhealthstore.com/800mg-rapid-results-keto/[/URL]
 2. Онлајн Работа од Дома

  Ви треба дополнителен приход? Научи и изгради свој онлајн бизнис. Рекламирај, организирај, насочувај, инвестирај.....Стани придружник на SFI. РЕГИСТРИРАЈ СЕ ОВДЕ ОВДЕ ИЛИ ОВДЕ Ако поседувате онлајн продавница и сакате да го проширите опсегот на купувачи и да ги направите лојални, бесплатно придружете се на Rewardical програмата ОВДЕ (promo code: 11d57a4 ). Од 7.12.2018 Rewardical програмата е вградена и во апликациите на Shopify. Shopify е канадска е-комерц платформа со седиште во Отава, со вградени алатки кои го олеснуваат тргувањето на малите бизниси. Во Август 2017 компанијата објави дека има повеќе од 600.000 трговци кои ја користат нивната платформа и направиле обрт од над 55 милијарди $, а експанзијата допрва се очекува. en.wikipedia.org/wiki/Shopify
 3. Нудам работа за шофери на камион во Германија

  Германска шпедиција бара шофери за камиони во Германија. Можност да се вози шлепер, или приколичар или тандем камион. Услов е ЕУ државјанство и искуство минимум година дена во западна Европа. Период на работа: 9 недели работа, 3 седмици одмор. 9 недели се платени, 3 седмици одмор се неплатени. (Може и подолго без одмор да работите ако сакате) Потребно е и професионална компетентност, Возачка ЦЕ категорија, кандидатите со АДР ќе имаат предност. Мора основен Англиски, или основен Германски да се знае. Плата: Пријавени сте во Германија со германско здравствено осигирување, германска пензија и придонеси таму. Основна плата: 2200 евра месечно Додатна плата: 24 евра нето од ден дневница во работен ден. 48 евра дневница е кога се работи за викенд. Вкупно плата месечно нето му доаѓа минимум 2150еур - 2500Еур Ако имате деца и жена и поголема е платата, затоа што помалку данок се плаќа. Ќе мора сметка во банка во Германија да се отвори. Еуро 6 камиони некои и Еуро 5, Мерцедес и Ман опремени со фрижидер и кревет. Во централата има машини, тушеви и итн. за преку викенд. Бараме сериозни возачи кои сакаат долгорочна соработка. Се работи за Германска шпедиција од 1930 година близу Штутгарт. После 6 месеци работа, можност за преселување во Германија. За повеќе инфо на телефон или преку вибер на +389 78 237 117
 4. Чешел со огледалце

  Компактен женски чешел со огледалце. Дијаметар 6,5цм, висина 2,8цм кога е склопен. Цената е 6.5$ ~ 350ден. Доставата е бесплатна. [URL]https://www.tripleclicks.com/18700196/detail?item=609092[/URL] [URL]https://www.tripleclicks.com/18700196/detail?item=609092[/URL] СИТЕ МОИ ОГЛАСИ
 5. Baram soba mala besplatna

  Izvinete vaka mozhe i podrumska i vo selo i van sko. Kaj pomirni ljugje ,kaj muslimani ne ,me udri sudbina ,toa e....tx...
 6. URGJENT SHITET SHTEPIA ME QMIM SHUM TE VOLITSHEM

  Shtepia esht ne rrugen "Drvar" nr.4 ne qender te Kumanoves ndermjet spitalit dhe tregut te gjelbert me hapsir 118 m2 shtepia esht 76 m2 dy katshe me leje per ndertim (podrum, kati i par kati i dyt dhe nderkulm) (70 m2 vendi themelor per shtepi) (4 x 70 m2 = 280 m2) me nje gjatsi 8,2 m tek kurora (kulmi) dokumentacionet te gjitha ne regull mund te behet menjeher ne emrin tuaj informata ne telefonin: 076 222 899
 7. Нудиме работа за возачи на камион

  Нудиме: Повеќе од солидна плата. Социјално и здравствено осигурување. Сместување во куќа со сите услови во Холандија! (не во камион) Превоз до Холандија и назад со авион! Коректен однос и разбирање. Јавете се и ќе се договориме 078 204 126 Ненад
 8. 3 во 1 епилатор

  Апарат за епилирање, бричење и отстранување калус. Напојуван од батерија што се полни. Цената е 25.15$ + 2.06$ достава. Вкупно ~ 1650ден. [URL]https://www.tripleclicks.com/18700196/detail?item=594048[/URL] [URL]https://www.tripleclicks.com/18700196/detail?item=594048[/URL] СИТЕ МОИ ОГЛАСИ
Вчитување...