Нови коментари на профил

 1. AngelaK
  AngelaK Jastaa
  на кој факултет си и во кој дел од скопје ти одговара,јас сум во центар кај веро џамбо
 2. Peja989
  Peja989 Марли
  Еееееееејјјјјјј само лајк? Копиле, очекував да ме запцуеш хахахахаха
  1. Марли
   Марли
   Хахаха на пат сум, шкрипец со време :)
   18 јуни 2018 во 15:31
 3. vukyu6vv
  vukyu6vv sasodaniel
  Rekli su mi da si ti gazda sajta.htio sam da pitam za cijenu,i ako mogu da isprosim listu sa tvog sajta makar na mjesec dana.HVALA .inace sam penzioner.
 4. vukyu6vv
  vukyu6vv sasodaniel
  Rekli su mi da si ti gayza sajta.htio sam da pitam za cijenu,i ako mogu da isprosim listu sa tvog sajta makar na mjesec dana.HVALA .inace sam penzioner.
 5. dreamteam.de
  dreamteam.de panelrazarac
  licno ti pozelim po 500 usera nemoj da me slazez da ti moram da jebem i mamu i tatu
 6. cimo
  cimo Nikos92763640
  hello nikos, im extrem
  what you need from me ??? if you need something write to my skype dream.team.72
 7. vukyu6vv
  vukyu6vv Sota
  HVALA NA POSLANIM LISTAMA ODLICNO RADE.ne bih mogao pozeljeti bolje
 8. Ѕвончица
  Ѕвончица
  Кој не знае да чита меѓу редови,него мозокот одамна го напуштил.
  1. Red John
   Red John
   Wow, thats rude.
   12 јуни 2018
 9. vukyu6vv
  vukyu6vv zokiniko
  ako imas user i pass za twobrotherss sa vise konekcija i dugotrajnija .Hvala
 10. vukyu6vv
 11. Corvus
  Corvus Red John
  Заборави да прашаш дали сакаат маче
  1. На Red John му/ѝ се допаѓа ова.
  2. Red John
   Red John
   Sakash mache?
   9 јуни 2018
  3. Red John
   Red John
   Free shipping
   9 јуни 2018
  4. Corvus
   Corvus
   Доволна сум си, фала.
   9 јуни 2018
   На Red John му/ѝ се допаѓа ова.
 12. whatto
  whatto Tutor
  Bravo sine ova so fap time ti bese vrvovi
 13. staracesma
  staracesma
  Zdravo dali znaete sto dokumenti treba za kafance
  1. Red John
   Red John
   nope
   8 јуни 2018
  2. Red John
   Red John
   Tuku, mache da ne sakash?
   8 јуни 2018
   На Corvus му/ѝ се допаѓа ова.
 14. dreamteam.de
  dreamteam.de zokiniko
  i sta je tebi cilj
 15. thelmabel