Нови коментари на профил

 1. dadoder
 2. delmetvdj
 3. Bobi222
  Bobi222 Incule
  Pisi vo konverzacija :)
 4. delmetpac
  delmetpac
 5. Masha Glinka
 6. Red John
  Red John wot
  Oti ti e dosadno?
  1. wot
   wot
   :DDDD
   16 август 2017 во 22:19
  2. Red John
   Red John
   -.-
   16 август 2017 во 22:21
 7. tapedTuP
 8. Hurin
  Hurin Red John
  only you can prevent forrest fires ... or can you ?
  1. Red John
   Red John
   Did that once. I can't be hero all the time.
   16 август 2017 во 19:14
  2. Hurin
   Hurin
   hero of the ashes
   16 август 2017 во 19:29
 9. ZajkoKukurajko
  ZajkoKukurajko Masha Glinka
  Masha Glinka gledam si popatena vo temava mislis deka od septemvri bi imalo olesnuvanje za site nas koi cekame bugarski pasosi? Pozzz
  1. На Masha Glinka му/ѝ се допаѓа ова.
 10. RATM
  RATM Martinmkd
  Здраво Мартинмкд. Како си? Те следам во темата за велосипедизам и гледам дека си посветен и дека навистина го сакаш седењето на тврдо седиште, па затоа би сакал да те прашам за совет. Дали знаеш каде може да се купи квалитетен велосипед, но да не е поскап од 2300 денари и да има корпа за цвеќе напред?
  Фала. Ти посакувам се најдобро.
 11. tobi
 12. vikova
 13. mikie
  mikie
  Discipline is the bridge between success.
 14. Ilumious
  Ilumious silmarillion
  За кое место збориш за хот догот? Немам излезено асално низ градов 3 месеца :/
  1. silmarillion
   silmarillion
   Има две, едното у ситимол mr hot dog другото е кај Круг doggy се вика мислам. Ништо посебно.
   11 август 2017
   На Ilumious му/ѝ се допаѓа ова.
  2. Ilumious
   Ilumious
   во ова центар бар бев за роденденот на снаа ми, ок ама ништо посебно како за жртвите што треба да ги принесеш за резервација, барем пред 2 месеца беше вака.
   11 август 2017
  3. silmarillion
   silmarillion
   Чоек не влага сеа :))
   11 август 2017
 15. Shoutnaija