UEFA Youth League 2013-14

Ф

Флеш

Гостин

Ернесто ЧЕ Гевара

Hasta La Victoria Siempre
Член од
21 јуни 2010
Мислења
14.121
Поени од реакции
20.978
Оние лудите коментатори(србите) го коментираат финалето на ЕуроСпорт. Ќе има смеење. :D
 
Ф

Флеш

Гостин
Оние лудите коментатори(србите) го коментираат финалето на ЕуроСпорт. Ќе има смеење. :D
најдобри коментатори се дефинитивно , баш одличен пример се за како треба да изгледа коментирање .... :)
 

Ернесто ЧЕ Гевара

Hasta La Victoria Siempre
Член од
21 јуни 2010
Мислења
14.121
Поени од реакции
20.978
И овие младите наши играат со судиите :D Можно е топката да беше во гол-аут, ама судиите дозволија да продолжи акцијата во која беше постигнат гол.
 
Ф

Флеш

Гостин
Јееееееееееееееееееееејјјјјјјјјјјјјјј ................. Го имам Тарин или го имав во Фудбал Менаџер .................. и гол ........ :LOL:
 

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
42.900
Поени од реакции
84.292
Море Астон Вила имате среќа што не играше сезонава :D
 

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
42.900
Поени од реакции
84.292
Многу слаба школа има Челзи, само пари трошат не се они ко Арсенал,Барса,Јунајтед, вештачки се :(

:D
 

Boom Shaka Lakka

Silence!! .. I kill you!
Член од
29 август 2008
Мислења
10.843
Поени од реакции
8.691
Многу слаба школа има Челзи, само пари трошат не се они ко Арсенал,Барса,Јунајтед, вештачки се :(

:D
На еуроспорт требаше да ја дават, штета неможев да ја гледам.. Сакав да прашам, еден натпревар е? Челзи сега финале ќе играат? :)
 

Џони Вајсмилер

Don't share my food
Член од
15 февруари 2010
Мислења
15.489
Поени од реакции
15.506
Многу слаба школа има Челзи, само пари трошат не се они ко Арсенал,Барса,Јунајтед, вештачки се :(

:D
И шо кур?..ионака тие малишаните пак ќе играат за Витезе,Фулам,Брадфорд или Миделзборо...и Интер пред две три години станаа европски шампиони па сега гледам истите играчи во Специа и Салеринтана играат
 

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
42.900
Поени од реакции
84.292
Многу сме јаки укурац..

Играчиве ќе си газат у Премиер лига за некоја сезона..има Њукасл и Астон Вила да бидат сосема солидни екипи за некоја година..
 

Kajgana Shop

На врв Bottom