UEFA Europa League 2014-15

Статус
Затворена за нови мислења.

Dani

1 + 1 = 10
Член од
22 јуни 2010
Мислења
24.063
Поени од реакции
57.312
Па отвори ти бе да ти ебам модераторот што си. Кога нема никој заинтересиран модераторот треба да си го спаси подфорумот, а не да моли навивачи на екипи што не слушнале за Еврокупови со години веќе. :D
Отвори ти, ако сакаш еден ден да бидеш модератор :cool:
 

ManUtdChampions

Lleyton Hewitt
Член од
5 февруари 2009
Мислења
32.412
Поени од реакции
42.670
Отвори ти, ако сакаш еден ден да бидеш модератор :cool:
Ги бојкотирам јас, се пријавив за ПЛ уште во мај, не ме ни ставија на анкетата како конкурент на Сабаховиќ. Не оти ќе го тепав, ама поштовање е во прашање. Нека молат сеа за треторазредново натпреварување. :kuracc:
 

Johnny B

Психопат
Член од
15 февруари 2010
Мислења
11.097
Поени од реакции
9.695
Некој од нас треба да отвори пошто Ливерпул ќе освои сезонава ЕЛ таман да си се фалиме дека наша е и темата. Рики, копот, Скаузер ајде некој.
 
Член од
22 јули 2010
Мислења
32.528
Поени од реакции
81.968
Па отвори ти бе да ти ебам модераторот што си. Кога нема никој заинтересиран модераторот треба да си го спаси подфорумот, а не да моли навивачи на екипи што не слушнале за Еврокупови со години веќе. :D
Најмногу што можам да направам е да ја преименувам ако до утрешниот ждреб не се јави некој да ја отвори :D

мТолстој, не се важи зошто е баксуз да отвара две теми една по друга, Милан може ќе испаднат уште у групи.

hehe
 

Johnny B

Психопат
Член од
15 февруари 2010
Мислења
11.097
Поени од реакции
9.695
Најмногу што можам да направам е да ја преименувам ако до утрешниот ждреб не се јави некој да ја отвори :D

мТолстој, не се важи зошто е баксуз да отвара две теми една по друга, Милан може ќе испаднат уште у групи.

hehe
@Scouser88 отварај тема ајде таман да разбиеш малер да освоиме некој куп секако Роџо не го бива.
 

Dani

1 + 1 = 10
Член од
22 јуни 2010
Мислења
24.063
Поени од реакции
57.312
Ги бојкотирам јас, се пријавив за ПЛ уште во мај, не ме ни ставија на анкетата како конкурент на Сабаховиќ. Не оти ќе го тепав, ама поштовање е во прашање. Нека молат сеа за треторазредново натпреварување. :kuracc:
Ќе го молиш ти утре Толстој на валандовски да не те банира.
 

ManUtdChampions

Lleyton Hewitt
Член од
5 февруари 2009
Мислења
32.412
Поени од реакции
42.670
Ќе го молиш ти утре Толстој на валандовски да не те банира.
Што е појако Толстој веќе има искуство во модераторските води, па автоматски е пред сите нас на листата кога ќе има нови вработувања од форумсково ВМРО.

Ама Пеџа ќе си стави некој втор братучед и готово. :pos:
 

Толстој

екс Бомбастичен
Член од
28 септември 2012
Мислења
11.920
Поени од реакции
11.945
Најмногу што можам да направам е да ја преименувам ако до утрешниот ждреб не се јави некој да ја отвори :D

мТолстој, не се важи зошто е баксуз да отвара две теми една по друга, Милан може ќе испаднат уште у групи.

hehe
ако не отворам ќе ме ставите модератор да бидам?
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
Фактички не треба да отвара. Без vmro финти, ќе ве молам. :D
Абе нека отвори детето,нека се учи :D Кога тогаш ќе треба во иднина да преземе модераторска функција, ќе бидне со најголем стаж :icon_lol:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom