UEFA Europa League 2014-15

Статус
Затворена за нови мислења.

Vandal

CURVA NORD
Член од
12 август 2012
Мислења
1.046
Поени од реакции
1.095
Takva igra samo so Inter t.e igranje kurtasak.

Jas mislam deka Fiorentina ke dobie polesen protivnik,non stop so jaki protivnici se pagate.:)
Човече колку си ти искомплексиран од Интер,уште ли ти буди спомени голот на Пандев?
 
Член од
25 мај 2010
Мислења
3.154
Поени од реакции
6.358
толку беше од шетањето на Евертон низ ЛЕ.
кога ќе ми текне дека имаше коментари како тоа Евертон е подобар од Валенсија и Севиља :facepalm:
 
Член од
17 ноември 2012
Мислења
4.547
Поени од реакции
5.305
толку беше од шетањето на Евертон низ ЛЕ.
кога ќе ми текне дека имаше коментари како тоа Евертон е подобар од Валенсија и Севиља :facepalm:
Јас прочиав коментари дека Евертон ќе ја бранел честа на англичаните и ќе освоел ЛЕ :)
 

Џони Вајсмилер

Don't share my food
Член од
15 февруари 2010
Мислења
15.489
Поени од реакции
15.506
толку беше од шетањето на Евертон низ ЛЕ.
кога ќе ми текне дека имаше коментари како тоа Евертон е подобар од Валенсија и Севиља :facepalm:
Не знам дали се сеќаваш кога Евертон го победи Волзфбург 4-0 на форумот имаше масовно свшрвање од страна на фановите на Англиските клубови и Премиер лигата и со тези како тоа Евертон ќе се прошетале до титулата:pos::pos:..ме мрзи да барам наназад иначе добри постови за сеир можат да се најдат
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
:facepalm:

ако знаеш што цитираш ќе се прекрстам во Параскева.
 
Член од
23 август 2010
Мислења
38.154
Поени од реакции
107.569
Оф леле мори мила мајко. Ај ќе видите дека Волфсбург нема да го помине Наполи. Смешна екипа се Волфсбург со милион дупки во играта и реков дека тоа ќе го експлоатира првиот посериозен противник на кој ќе налетаат. За нивна среќа Интер не беше тоа и поминаа, ама од Наполи ќе го јадат милион %.
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
Оф леле мори мила мајко. Ај ќе видите дека Волфсбург нема да го помине Наполи. Смешна екипа Волфсбург со милион дупки во играта и реков дека тоа ќе го експлоатира првиот посериозен противник на кој ќе налетаат. За нивна среќа Интер не беше тоа и поминаа, ама од Наполи ќе го јадат милион %.
остај тоа види муабетот со шетањето го цитирале како противаргумент, ќе се упукам ај ноември месец може ќе не цитираат за тофи талк форумот на Евертон :vozbud:
дрогираш иди глеј серие Б жити мене
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom