UEFA Champions League 2015/2016

Член од
14 март 2013
Мислења
2.875
Поени од реакции
8.678
Епа момче македонче истото го имаше и во Манчестер, само без гратисот.
Види статистика, не мора да ја гледаш.
Утакмициве на Манчестер треба да им ги пуштат на приведените од покољот во Париз, и да се невини, ќе земат сами ќе си седнат на електрична столица и тоа без сунѓерче.
Ај договорете се :D
 

F|eR

Мало смо се напили, пали смо у џбун!
Член од
7 јуни 2008
Мислења
2.001
Поени од реакции
379
Влезе tander123 на темава?? RIP темава!:popce:
 
Член од
7 септември 2014
Мислења
3.430
Поени од реакции
2.113
Ван Гал шо се има запнато толку во Лингард, во ред има потенцијал во детето се гледа од авион, ама на вакви натпревари да го фрлиш в оган е лудост, Мата за шо го чува на клупа за со Лестер.
Кога го видов Фелаини сам напред а Руни назад се враќа за топка напред да изнесе не знаев дали да се смеам или да плачам шо ме паднаа на тикет. (n)
 

Mondonico

ВАР експерт
Член од
15 јануари 2013
Мислења
10.057
Поени од реакции
17.751
Стерлинг што промаршил :eek:
Имаше и Јуве бајаги шанси за 2-0. Реално ако се погледне се заслужена победа и белки ќе биде доста за прво место во групата. Бод во Шпанија против Севиља ни треба.
 
Член од
8 септември 2008
Мислења
11.834
Поени од реакции
10.147
Имаше и Јуве бајаги шанси за 2-0. Реално ако се погледне се заслужена победа и белки ќе биде доста за прво место во групата. Бод во Шпанија против Севиља ни треба.
Да да гледав хајлатс сега Харт фати неколку, Мората и тој заеба една него поентава ми е финишов на Стерлинг, секоја утакмица утина вакви зицери
 

Mondonico

ВАР експерт
Член од
15 јануари 2013
Мислења
10.057
Поени од реакции
17.751
Да да гледав хајлатс сега Харт фати неколку, Мората и тој заеба една него поентава ми е финишов на Стерлинг, секоја утакмица утина вакви зицери
Арно баш на место на Агуеро влезе, не знам тој да беше таму дали ќе го промашеше тоа...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom