UEFA Евро 2016 (квалификации)

Drettica

Graxhanin of Severstan
Член од
24 ноември 2008
Мислења
12.625
Поени од реакции
14.931
За вечер е спремен дронот со мапа на Голема Шведска, нормално со се цела Данска :cool: .
Франс, д орелс ар каминг.
Ќе се дрифта бмв-то низ Тетово и Гостивар. :uzi::motorce:
 
B

Blade Torch

Гостин
Сите услови за калаш и дрифт се тука. На чистачка на вц у Маљме, брат и имал другар што успеал таму да заврши средно. Он ќе го љета дрон, веќе е у Копен(х)аген. Посље у ZH, Љуљзим Љаља ќе го среди све тоа за три бода. Некогаш не треба да го играш фудбалот, треба да ги имаш људите.
 
Член од
7 септември 2014
Мислења
3.430
Поени од реакции
2.113
Турците како си дозволија да примат гол бе во судиско продолжение од Латвија?
Златна шанса испуштија да бидат пред Холандија, сега освен победа против Холандија на домашен терен нека заборат на Европско, после то играт со Чесите на гости па со Исланд дома, лошо лошо
Вака како шо гледам статистика доминирале на цел натпревар а примат гол од некоја си Латвија, гол кој можи да ги кошта пласман на Европско
 

ManUtdChampions

Lleyton Hewitt
Член од
5 февруари 2009
Мислења
32.412
Поени од реакции
42.670
Ептен заебана група ми е таа. Чесите бар на Европските знаат да направат добар резултат, Турците иако паднати последните години така ми се тим за кој треба да има место на големите натпреварувања. Холандија, стандард нема што да правиме мубает, а Исланд напредна ептен во последно време. Муабетот ми е, штета што една од овие мора да испадне, иако Холандија е мизерна после СП 2014, а Турција е слаба веќе 4-5 години минимум. :)
 
G

Goldie

Гостин
Браво за Албанија, ваква борбеност во фудбалот одамна немам видено.. секој играч буквално го даде максимумот. Штета што на крајот не успеаа да ја искористат шансата од контрата..
 
B

Beck's

Гостин
Браво за Албанија, ваква борбеност во фудбалот одамна немам видено.. секој играч буквално го даде максимумот. Штета што на крајот не успеаа да ја искористат шансата од контрата..
Ah da vlezese toa na krajot ke bese ludilo ama dobro i vaka ne e loso.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk
 

Kajgana Shop

На врв Bottom