TIKETI

Член од
4 март 2014
Мислења
137
Поени од реакции
52
Mislam deka edna vakva tema nema na forumot a ne e loso ko veke ima Dobivki zaso da nema i uplateni Tiketi da se videme koj sto kako e igral a ne samo na pogodenite tiketi da se falime :)

Eve jas prv da zapocnam za denes go imam ovoj tiket :
 

ilz

Член од
15 октомври 2013
Мислења
4.348
Поени од реакции
3.987
Добра идеа но би требало влогот да не се крие како во добивки така и тука,не губиш ништо ако не го сокриеш влогот така да нема потреба од криенје,секој некогаш игра со 1евро некогаш со 100евра уплата,не е срамота ако играш со 20денари а не е ни страшно ако играш со 100е,јас немам уште уплатено,ке го постирам тикетот покасно!
 
Член од
5 август 2008
Мислења
6.007
Поени од реакции
5.324
Mislam deka edna vakva tema nema na forumot a ne e loso ko veke ima Dobivki zaso da nema i uplateni Tiketi da se videme koj sto kako e igral a ne samo na pogodenite tiketi da se falime :)

Eve jas prv da zapocnam za denes go imam ovoj tiket :
А темата кладиница за што е? За ставење типови и што си одиграл. Нема потреба од ова
 
Член од
4 март 2014
Мислења
137
Поени од реакции
52
kladilnica e tema za ostavanje mislenja za tipovi i za toa sto misles da odigras ne sum videl dosega vo temata kladilnica nekoj da ostavil nekoj tiket, A ne e problem za vlogot ke go ostavam na naredniot tiket ne e problem
 
Член од
24 декември 2007
Мислења
12.692
Поени од реакции
4.520
безвеза тема, истите тикети идат и во старата тема..
 
Член од
8 септември 2011
Мислења
3.668
Поени од реакции
2.619
Има 2 теми отворено една Анализиран тип и Кладилница стварно е непотребна темава.
 
Член од
2 јануари 2011
Мислења
1.557
Поени од реакции
998
Temava si e dobra, uste od koga barav da ima vakva tema, znaci postiras tiket sto si go uplatil i gotovo,ni analiziras ni nisto, ne e ni malku slicna so drugite temi
 
Член од
24 декември 2007
Мислења
12.692
Поени од реакции
4.520
а па у другиве какви анализи имаше...ќе отвориме сеа тема и за Сингл, Дабл за се посебно.
 

Johnny B

Психопат
Член од
15 февруари 2010
Мислења
11.094
Поени од реакции
9.679

x300 = 4400
Викендашки играм само екипи од големата петорка...шкљ лиги и аматерски не ме занимаат...
Мој човек. :coffee:
Инаку и јас ги играв истиве без Спарс (а сакав х2 најсериозно :icon_mrgr: ) само на два тикети со плус некоја утакмица. Ме мрзи да сликам па ќе пишам (може да ми верувате) :D
Њукасл - Ливерпул 2
Челзи - КПР 1 и т1
Гранада - Реал - 2 и т2
Барса - Селта 1 и т1
Емполи - Јуве 2
Со 100 за 700
На другиот:
Милан - Палермо - 1
Наполи - Рома гг
Сити - Јунајтед 1
ЦСКА -Зенит 3+
Евертон -Свонси гг3+
Лориен - ПСЖ - 2
Баерн - Дортмунд - 1
Мајнц - Вердер - 2
Со 20 за 4200
 
Член од
4 март 2014
Мислења
137
Поени од реакции
52
безвеза тема, истите тикети идат и во старата тема..
Bato u drugata tema so e kladilnica treskate gluposti bez veze kolku samo postovi ima so nemat veza so eden obicen tiket tuka e nogu jasno nema analizi nema so mislam da igram ili kako mislam deka ke zavrse utakmicata ednostavno kopiras tiketo ili slikas i postaves go tuka ako sakas da go spodeles ako ne nikomu nisto ako misles deka ke ti napravi nekoj maler,
 

Kajgana Shop

На врв Bottom